Menu

Odchudzanie

Dużo z Was stosuje różne diety, ale ja nie o tym chciałam pisać. Odchudzacie się dla siebie, czy dla mężów/partnerów kobietki?(grins) Znam jedną taką, co to wiecznie się odchudza, choć jak dla mnie zawsze była i jest szczupła bez tendencji do tycia, ale ona odchudza się dla męża, bo on nie lubi grubych kobiet(wow)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Jak dla mnie to nie jest normalne, bo przecież my to powinnyśmy robić przede wszystkim dla siebie!!! A Wy co o tym myślicie dziewczyny?(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 707  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie dieta wyrzeczenia odchudzanie

Odpowiedzi

myszka838383
właśnie zaczęłam dzisiaj dietę..i robię to wyłącznie dla siebie (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Mojemu nie przeszkadza moja nadwaga ponieważ lubi kobiety przy kości (kciuki)
mamapati
ja to robie dla siebie(kwiatek)
lolita
Mojemu m tez nie przeszkadza moja nadwaga,odchudzam sie dla siebie bo zle sie czuje z tym nadmiarem kilogramow,ale tak szczerze,to dla meza i otoczenia tez troszke-chyba kazda z nas chce sie podobac i czuc atrakcyjna,mimo iz malzonek zapewnia,ze kocha taka jaka jestem
misiak7
dla siebie to robie(prezent)(prezent) choć maż zauważa jak przytyje trochę (grins)(grins) w tedy trzymaj mu się żarty
Magdzik
Ja również robię to dla siebie, a w końcu nasi mężowie wiedzą, jakie jesteśmy w środku i za to właśnie nas kochają, a nie za to jak wyglądamy(grins)
renata29
A ja się odchudzam dla mamy(grins) bo jak mnie zobaczy to chyba zawału dostanie(krejzolka) a tak poważnie to nie mieszczę się już w swoje ciuchy i trzeba coś z tym zrobić
NATI
dla siebie
betty
dla siebie bo jak ważyłam po ciązy ponad 70 kg to bardzo źle się czułam... zawsze byłam szczupła i przeszkadzały mi te kg... a po zgubieniu ich czuję się na nowo piękna, zgrabna i powabna(grins)
daryjka87poznan
Oczywiscie ze dla siebie.
Renatka2019
Oczywiście że dla siebie. Tak samo jak betty po ciąży dużo mi zostało i chciałam to zrzucić dla siebie bo nie mogłam na siebie patrzeć.(awve)(awve)
Marta20
Dla siebie i dla mojego A:):) choć on ciągle mi powtarza że mam przestać sie odchudzać bo on zawsze bedzie mnie kochał i zawsze bede mu sie podobałą taka jaka jestem bez różnicy czy gruba czy chuda:P:)
corcia
dla siebie i męża
emiliab
jeżeli decyduję się na kolejną dietę to tylko i wyłącznie dla siebie.
Znam podobny przypadek do twojej znajomej. Siostra mojego męża od razu po porodzie przeszła na radykalną dietę, bo mąż jej kazał. Zrezygnowała nawet z karmienia piersią, a jak próbowała sobie pofolgować i zjeść tort urodzinowy siostrzenicy to On wyrwał Jej talerzyk i sam zjadł tort, chociaż nie lubi słodyczy. Dodam, że On sam też powinien trochę schudnąć, bo taki baniaczek z Niego.
olciae
ja dla nikogo sie nie ochudzam(nigdy)(nigdy)(nigdy) wrecz przeciwnie(grins)(grins)(grins)
Dorotka
dla siebie żle się czuje patrzac w lustro(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) a mąz zawsze mowi że nie mam z czego a ja chce sie czuc atrakcyjną
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.