Menu

Odchudzanie

Hej kochane może poradzicie mi jakie tabletki są dobre na odchudzanie z góry dziękuję(cukierek)

aga24
 850  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie odchudzanie

Odpowiedzi

clyde22
Jakieś drobne najlepiej, żeby długo je zbierać, jak się rozsypią... najlepiej przed jedzeniem.
krasna1
tabletki o nazwie basen,siłownia,aerobik,mniej jedzenia.....
nic łatwo nie przychodzi
amalka
Kup tabletki, połknij jaja tasiemca, wskocz w "sauna belt", naklej "motylki", pij slim kawę i wodę... Sukces murowany (grins)
A tak na poważnie- ruch, ruch, ruch i racjonalne odżywianie. Nie wierz w bajki...
Kordelia
Daruj sobie tą chemię- polecam Ci raczej ograniczenie jedzenia i ćwiczenia (grins)
Moja znajoma po takich eksperymentach z tabletkami miała później problemy z żołądkiem i po początkowym schudnięciu, ponownie tyła (pout)
Magdzik
Ja brałam Linea przez kilka miesięcy. Fakt, że schudłam, ale jednocześnie nabawiłam się niestrawności i bólu żołądka, także odradzam branie jakichkolwiek tabletek. Jak piszą dziewczyny - mniej jeść, to już połowa sukcesu(kciuki)
Magdzik
Zamiast błonnika w tabletkach włącz do diety otręby...one mają dużo błonnika(kciuki)
Beki
Nie ma tabletek na odchudzanie.. są tylko wspomagające!
MamaMaya
te wszystkie wynalazki które można dostać w aptece są g... warte więc szkoda pieniędzy! ja zupełnie ie rozumiem po co jej brać jeśli na ulotce pisze że JEDNOCZEŚNIE NALEŻY STOSOWAĆ DIETĘ I ĆWICZYĆ aby osiągnąć jakikolwiek efekt!!!!więc pytam po co futrować się chemią??? (krejzolka) jedyne tabletki jakie działają to takie które przepisuje lekarz, ale dostać je można jeśli jest się faktycznie otyłym.
anna23
mi nie pomogły żadne tabletki, za to bardzo pomógł mi hula hop. Kręciłam hula hopem pół godzinki dziennie, w czasie gdy mały spał i wciągu 3miesięcy straciłam na wadze 5kg, przy tym wyszczupliła mi się talia i oczywiście zero słodyczy
wessa
Beki ma absolutną rację, tabletki wspomagają odchudzanie, tzn. pomagają w odchudzaniu, ale nie zastąpią racjonalnego odżywiania się i jakichś ćwiczeń, ruchu... Ale nie zgadzam się z Tobą - MamaMayo, że działają tylko tabletki przepisane przez lekarza... Ja jem tabletki, które są dostępne bez recepty - AcaiBerry 900 - i mi służą, chudnę systematycznie, układ pokarmowy działa mi sprawniej, energiczniejsza jestem niż wcześniej, więc widzę to na swoim ciele...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.