Menu

odchudzanie!!

znacie jakies skuteczne sposoby na zrzucenie kilogramow chce pozbyc sie po porodzie 20kg .nie karmie piersia, nie mam zbyt duzo czasu na cwiczen jedynie z godzine na orbitku pomozcie, moze jakis srodek

Carollain
 547  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie odchudzanie

Odpowiedzi

Beki
Godzina na orbitreku w zupełności wystarczy.. weź godzinę tylko wytrzymaj ;)
Tuptolek
wzceśniej wstawać...
Tuptolek
... od stołu (grins)
Tuptolek
a tak serio to tak jak Geodonna napisała, do tego szklanka wody 15 minut przed posiłkiem, najpóźniej kolacja na 3 godziny przed spaniem, do tego jak zjesz np. 2 kanapki i masz jeszcze chęć na 2 to zjedz je ale po odczekaniu 20 minut pierwszą i po kolejnych 20 minutach drugą, raczej 3 już nie będziesz chciała :)
MamaMaya
ja od stycznia zrzuciłam 16kg na diecie dukana ( a planowo miałam tylko 13...)
Marta050709
o rownych porach jesc na pewno
Nadobna
Potwierdzam to co piszą dziewczyny, mniej jeść, ruch, pić wodę itd. Ale problem polega na tym, że kiedy człowiek głodny to ciężko o racjonalne podejście do tematu, szczególnie kiedy silnej woli brak.

Można jednak troszkę naturę oszukać... Ponieważ nasz organizm ma pewne "oprogramowanie" i potrzebuje określonych posiłków o określonych porach. Głód zazwyczaj wynika z tego, że organizm nie dostał tych składników które potrzebuje do normalnego funkcjonowania (ale powodów naturalnie ejst znacznie więcej).

Może Ci pomoże link, tam opisałam więcej szczegółów:

http://www.nadobna.blogspot.com/2012/07/zdrowy-styl-zycia-cz-2.html

I pamiętaj, jeśli teraz jesz spore porcje, nie ucinaj drastycznie, lecz zmniejszaj powoli ilości. Lepiej jesść więcej rano, mniej wieczorem. Ale jedz wieczorem (jak Tuptolek wspominała 3 godz przed, unikanie kolacji zwiększa ryzyko podjadania w nocy). I jeszcze jedna bardzo ważna uwaga - kontroluje wagę - nie można schudnąć więcej niż 1 kg w ciągu tygodnia. Jesteś po porodzie, i skóra jest nad wyraz rozciągnięta i wiotka. Jeśli zaczniejsz tracić zbyt prędko, będziesz mieć problem z obwisłą skórą. Sorki za szczegóły, ale mnie to się przytrafiło, więc ostrzegam kogo mogę!

Mam nadzieję, że trochę pomogłam.

Pozdrawiam!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.