Menu

Odchudzanie, a karmienie

Hej dziewczyny!! Mam do Was pytanie! Czy herbatkę pu-erh można stosować podczas karmienia piersią? I w ogóle jakie są dostępne w tym czasie metody odchudzania? Wiecie coś na ten temat?

Allicja
 784  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie kilogramy odchudzanie waga

Odpowiedzi

Allicja
Nie żartuję niestety. Zastanawiałam się, bo nigdzie o tym nic znaleźć nie mogłam:) Trochę szkoda, ale trudno. Ćwiczyć, ćwiczę, ale kiepskie są rezultaty, dlatego pytałam. Dzięki:)
Allicja
Pewnie, że nie chcę. Herbata jest ziołowa, nie wszystkie zioła są szkodliwe, stąd moje pytanie. Poprosiłam o radę:) I dostałam, choć z lekką burą:) Ale dziękuję:)
Allicja
I nie wiedziałam o tych szkodliwych składnikach z przemiany materii:) Dlatego pytam, a nie robię:) Niewiedza jest rzeczą ludzką. Ignorancja niewiedzy juz nie:P
Mandarinios
Ja też karmię piersią i niestety jeszcze długo nie będę na żadnej diecie - cud ale dietę owszem można mieć - czyli zbilansowane, regularne posiłki, dużo płynów, witamin, ograniczenie tego co nam na co dzień niepotrzebne (ach te słodycze!!!) no i ćwiczenia... Co do ćwiczeń ćwiczę regularnie od listopada, dzień w dzień (no dobra z przerwami na okres) po około godzinę - a waga co? NIC! Wiem, że to wręcz niemożliwe ale na mnie jakoś odchudzająco ćwiczenia nie działają - fakt pięknie rozwijąją się mięśnie no i kondycja rewelacja ale niewiele poza tym (no cóż rozwijająca się masa mięśniowa też coś waży) jedyne co widzę to uciekające cm jak się mierzę :):):)
Allicja
No to gratuluję Ci serdecznie!! Też bym tak chciała:) Zamierzam pójśc na fitness, ale tu zaczyna się kolejny problem... Jestem uzależniona od mojego synka:) Dosłownie nie potrafię się z nim rozstawać:) Mam wątpliwości, czy to aby dobrze..
Allicja
TEż jem systematycznie:) Dałyście mi nadzieję:) będę czekać na efekty:) Tylko u mnie ciężko... Mam niedoczynność tarczycy....:(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.