Menu

odchudzanie a tabletki anty

Czy odchudzanie ma wpływ na tabletki antykoncepcyjne?
Bo jestem na diecie od 3 tygodni, tabletki jem już 4 miesiąci do tej pory nie miałam żadnych problemów aż do poniedziałku dostałam jakiś dziwnych krwistych upławów do miesiączki mam jeszcze 5 dni, a nigdy nie spózniłam się z przyjęciem tabletki ani nie zażywam jakiś innych leków.

Anemona
 499  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie tabletki anty

Odpowiedzi

MamaMaya
jeżeli stosujesz głodówkę albo jakąs bardzo niskokaloryczną dietę to całkiem możlwie że to od tego. ja jako nastolatka jak się extremalnie odchudzałam to okres mi zanikł na pewnien czas...
Majaaaaaa0000
Ja biorę tab....I myślę , że nie widzę po sobie ,żebym chudła ...Wydaje mi się , że przez właśnie te tabletki nie mogę schudnąć:( Są dobre,bo dobrze się czuje,okres mam zawsze na czas,nigdy się nie spóźnia, nie jest obfity tylko bardzo delikatny....
Ale możliwe , że podczas diety tak Ci się zrobiło,jeśli głodziłaś się ze dostałaś upławów, radze odwiedzić GINEKOLOGA!!!! Może to efekt uboczny tabletek , teraz się ujawnił...
racjooleq
Do przepisania tabletek radzę zacząć od endokrynologa, nie ginekologa - gin. wiedzą o tabletkach dużo, o kobiecych organizmach dużo, ale o połączeniu tych dwóch kwestii - niestety niewiele.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.