Menu

Odchudzanie a waga rosnie...:(

witam wszstkich i prosze o pomoc, od tygodnia postanowilam sie wziasc pozadnie za siebie i odchudzic pare kilo i zadbac o kondycje,lecz cwicze 2h codziennie na orbitreku.....waze sie codziennie , mniej jem a waga stoi a nawet bym powiedziala ze urosla o 2 kg:( przeciez staram sie uwazac co jem nie jem przed snem cwicze duzo...wiec co jest??

Carollain
 1319  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport odchudzanie

Odpowiedzi

alinagj1o2
Ja też tak miałam. Rozmawiałam z dietetykiem i dowiedziałam się że u niektórych osób tak się dzieje bo organizm się broni .Po pewnym czasie waga zaczęła spadać.
amalka
Waga nie jest miarodajna. Pamiętaj, że mięśnie też ważą, a te (podczas ćwiczeń) rozwijasz znacznie. Gdy zaczęłam przygodę z odchudzaniem, założyłam sobie zeszyt. Zapisywałam weń wszelkie wymiary i te były moim wyznacznikiem. Zaprzyjaźnij się z centymetrem krawieckim i pamiętaj by kontrolować obwody regularnie (co tydzień dla przykładu)

Zmiany zauważysz również "po ubraniach" (kciuki)
Lwiczka
Zawsze na poczatku regularnych ćwiczeń waga wzrasta 2-3 kg bo budujesz tkankę mięśniową. Potem dopiero jest spalanie i chudniecie. Najl. to ważyć się 2 razy w m-cu a wczesniej Zauważysz luźniejsze ubrania mimo wzrostu lub tej samej wagi;)
Inez22
Jestem dietetykiem.
Na początku organizm jest oporny na Nasze wysiłki.
Możesz określić swój wzrost i wagę?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.