Menu

Oddać dziecko w ręce niani

Dostałam fantastyczną ofertę pracy i aż żal było by z niej nie skorzystac – problem w tym, że musiałabym małą oddać w ręce niani. A nie wiem czy umiałabym zaufać obcej osobie. Dzieczyny jak wybrac nianię?! Z ogłoszenia, przez jakaś agencję... sama nie wiem. Mam czas do października. Najbardziej pasował by mi teść, ale on jeszcze dorywczo sobie pracuje i ciężko jest z nim ustaliś termin a nie chcę go ograniczać. Kurcze no twardy orzech do zgryzienia.

dudka
 504  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca opieka dziecko niania

Odpowiedzi

kosia
A nie masz kogoś znajomego, albo z rodziny, któ mógłby się zająć dzieckiem?! Wtedy najłatwiej jest zaufać – bo tak zupełnie obcej osobie to wiadomo że trudniej. Masz ponad miesiąc czasu, więc poszukiwania czas zacząć. Powodzenia.
kasia13_archiwum
Hmm... Szukalabym chyba jednak przez agencje. Wydaje mi sie jakos tak bardziej godne zaufania niz z ogloszenia. Albo najlepiej jezeli przyjaciolki, znajome moglyby jakas dobra opiekunke polecic. To byloby w sumie najbardziej wiarygodne. Jesli zas nie ma takiej mozliwosci no to jak juz wspomnialam przez agencje.
Agula
Dziewczyny mają rację, najlepiej przez znajomych. Dużo jest młodych dziewczyn, albo troszke starszych kobiet, które już zajmowały się dziećmi a teraz siedzą w domach bez pracy. Popytaj, a jeśli nie znajdziesz nikogo to pozostaje Ci agencja. Osoby nieznane z ogłoszenia chyba nie są zbytnio wiarygodne.
Edit
Dokładnie najlepiej poszukać kogś przez znajomego. Rozejrzyj się dookoła, może jakaś sąsiadka dała by rade. Albo powieś ogłoszenie blisko miejsca zamieszkania, może akurta zgłosi się osoba którą znasz chociaż z widzenia. Będzie Ci łatwiej zaufać takiej osobie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.