Menu

oddanie dziecka pod opiekę niani

Sama nie wiem, raczej muszę do dwóch miesięcy się już zdecydować. Gdzi e znalazłyście nianię ?
Jkie miałyscie najbardziej obawy? macie jakieś doświadczenia w szukaniu niani przez agencje, czy jakies inne propyzcje znalezeniaa tej dobrej. Wśród znajomych nie ma szans, znajomych znajomych tez nie ma takiego kogoś....prosze o rady

Anitka84
 259  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem opiekunka

Odpowiedzi

Beatka9316
Ja osobiście jeszcze dla mojej córci nie szukałam niani... Ale wydaje mi się, że odpowiednia będzie jakaś Pani która sama już wychowała swoje dzieci i ma w tym doświadczenie... Albo młodą osobę która ma rodzeństwo dużo młodsze i nim się zajmowała.. Zawsze można też poprosić o numer do ostatnich rodziców dziecka którego się opiekowała i zapytać ich czy polecają tą osobę.. Nic innego niestety nie jestem Ci wstanie doradzić... I życzę szybkie znalezienia i oczywiście żeby była bardzo dobra dla Twojego dziecka. Powodzenia w szukaniu :)
Anitka84
dziękuję ślicznie, dokładnie boję się właśnie... żeby właśnie była dobra dla dziecka, dziękuję raz jeszcze za odpowiedź! (prezent)
Beatka9316
Niema za co :) No Nie dziwie Ci się, że się boisz to jest całkiem normalne. Ala na pewno znajdziesz kogoś dobrego i odpowiedzialnego na to miejsce :)
Anitka84
atena w Katowicach
malutka543
Jest taki portal niania.pl tam mozesz zajrzec i casting przeprowadzic. Ja przez ten portal znalazlam prace jako niania, zeby moc sie tam zarejestrowac musialam wyslac potwierdzenie tozsamosci i wszystkiego co podalam w swoim profilu. Wiec moze tam znajdziesz kogos odpowiedniego. Choc to bylo 4lata temu, nie wiem jak teraz funkcjonuje ten portal. Najwazniejsze to dobrze przeprowadzic rozmowe z nowa niania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.