Menu

odkurzanie w przedszkolu

Chciałam zapytać czy u Was w przedszkolach odkurzają kiedy dzieci siedzą w środku?? W piątek synek przyszedł cały rozkaszlany (jest takie słowo?) z przedszkola, myślałam, że się przeziębił, cały weeekend go kaszlało. W sobote zaczął opowiadać, że jak pani odkurzała to oni skakali przez odkurzacz więc wiedziałam już co jest grane, jest uczulony i nawet musieliśmy do domu kupić odkurzacz na wodę. A tam podczas gdy dzieci się bawiły pani latała na zwykłym odkurzaczu..... Gdybym wiedziała to bym je uprzedziła, że nie wolno ale nie przyszło mi do głowy, że tak będą robić. A jak jest u Was? Bo moim zdaniem powinna poczekać aż dzieci skończą zajęcia....

MamaMateuszka
 430  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie alergia

Odpowiedzi

patik89
u corki w przedszkolu odkurzaja jak sa dzieci bo corka chodzi na grupe popoludniowa alenwtedy dzieci ida do innej sali wiec nie jest odkurzane bezposrednio przy nich
Beki
Nie pisałaś w oświadczeniu na co dziecko jest uczulone?
MamaMateuszka
Nie bo nie przyszło mi do głowy, że będą odkurzać przy dzieciach.... Zresztą koleżanka wpisała, że jest syn uczulony na czekoladę więd na śniadanie dostał bułkę z nutellą (zla)
Beki
yyy? Trzeba pisać, a jakby dostał silnej reakcji uczuleniowej? Po to ta rubryczka jest. No i przede wszystkim zgłaszać nauczycielom.
Bardzo dobrze, że odkurzają. Jak wchodzą w butach rodzice - na przykład, naniosą, a później dzieci mają się bawić.
karolincia
Myśle ze powinnaś zgłaszać na co dziecko jest uczulone.
kama86
Sprzataja jak dzieciaki sa na dworze.Unikniesz takowych sytuacji jak poinformujesz nauczycielki,opiekunow ze dziecko ma alergie.Wtedy wszyscy beda miec to na uwadze:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.