Menu

Odnośnie 1 Listopada.

witam jak wiadomo już nie długo DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH powiedzcie mi jak to jet u was czy zabieracie swoje dzieci na cmentarz ??

karolcia514
 586  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina wszystkich świętych

Odpowiedzi

mamapati
tak jeździmy wszyscy
Magdzik
Oczywiście, że tak;)
rozowa82
wszyscy solidarnie.... jka jest zimno to wyciagam zimowe ciuchy i rajd po cmentarzach (grins)
JUSTYS
tak zabieram synka na cmentarz:)
monikarogalska2
tak zabieramy:)
amalka
@rozowa82 jakoś mnie zniesmaczył ten "rajd po cmentarzach"...

Oczywiście, że Krzysio jedzie z nami. Odwiedzamy groby przodków mojego małżonka- w tym Krzysiowego dziadka (placze) Zmarli z mojej rodziny spoczywają w podkarpackim więc nie ma możliwości byśmy tam dotarli. Ktoś z bliskich pali znicze w naszym imieniu i stawia na grobach a ja zapalam kilka symbolicznie.
jagoda30
no jasne, co do rajdu.... no niestety jeśli ktoś ma dużo grobów i tylko jeden dzień to tak wgląda, biegiem z jednego na drugi, sentymenty zostawia się w domu(awve)
natuuusia19
jezdzimy razem:)
amalka
@jagoda ale jeśli odwiedzamy groby tylko by zapalić znicz i "porajdować" na kolejny cmentarz no to przepraszam... A co do sentymentów- zawsze płaczę wspominając bliskich. Dla mnie to nie jest "sztuka dla sztuki", stąd moja wypowiedź. "Sentymenty zostawia się w domu" czyli, że co? Zapalamy znicz, odhaczamy na liście i kolejny punkt programu? Nikt też nie powiedział, że masz na to jeden dzień... Ale każdy ma prawo do własnego zdania (pokoj)
jagoda30
no właśnie, każdy ma prawo
rozowa82
(krejzolka)
JustiSam
W tamtym roku nie bylam ale w tym Hania ma juz roczek i pojedzie z nami.
renata29
zabieramy ale w zeszłym roku synek nie wytrzymał całego nabożeństwa i mężu spacerował z nim koło cmentarza,w tym roku wybierzemy się chyba wieczorem na chwilę zwłaszcza,że mamy jeszcze jednego małego bąbla :)
Magdzik
Popieram i @Amalkę i @różową. Oczywiście, że tego dnia chciałoby się jak najdłużej pobyć przy grobie najbliższych, ale jeśli ktoś ma bliskich w kilku miejscach, to niestety to wygląda tak, jak pisze @różowa. A nie zawsze można rozłożyć sobie wizyty na cmentarzach na kilka dni - w końcu ten dzień jest jeden i każdy chce być właśnie TEGO dnia, choć przez chwilę prze grobie bliskich:/
ada410
zabieram...
Nula139
Tak.
sque
Tak od początku jeździmy razem, w tym roku niestety bez męża, bo wróci do domu później parę dni.
emiliab
Jeździmy wszyscy razem. W tym roku razem pójdziemy na cmentarz tu gdzie mieszkamy, na wyjazd pojedzie mąż i synek, ja z córeczką zostaniemy w domu. Mała jest jeszcze za mała na taki wyjazd.
irekzboralski
zabieram Mikołaja ze sobą
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.