Menu

odnośnie rozwoju dziecka

Hej dziewczyny(kwiatek) chciałam się Was zapytać co mogłybyście mi polecić z zabawek dla dziecka 1,5 roku (chłopiec), chodzi mi głownie o to aby było to coś co rozwija zdolności manualne lub intelektualne (typu klocki)...nie chce wywalić pieniędzy w błoto a mamusie z doświadczeniem na pewno wiedzą które zabawki rozwijają zdolności poznawcze u dziecka. (kwiatek)

kasiulka1985
 418  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat rozwój dziecka

Odpowiedzi

pscolka1987
http://allegro.pl/garnuszek-na-klocuszek-fisher-price-nygus-wawa-i1930451936.html my mamy to polecam
ladysz
Przede wszystkim książka rozwinie wyobraźnię i pamięć Twojego dziecka. Ja się wychowałam na Brzechwie, dlatego też polecam piękne wydanie "Jan Brzechwa dzieciom". Z gier polecam drewniane klocki- dziecko uczy się, że jak stawiać coś z niczego.
PatrycjaM
lego Duplo-warto syn ma 4lata i nadal uwielbia z nich"tworzyć". Książki, puzzle sa takie dla najmłodszych,
rosolzkury
Popieram Ladysz, jeśli chodzi o Brzechwę, a to wydanie, o którym mowa, jest rewelacyjne i na lata. Są tam proste krótkie wierszyki, które taki maluszek będzie zapamiętywał jako sekwencję rytmicznych słów, potem przyjdzie czas na dłuższe teksty. Jeśli chodzi o zabawki usprawniające działanie oko- ręka, dobre są takie "pudełka" z wyciętymi rożnego kształtu otworami, w które dziecko musi włożyć odpowiedniego kształtu klocek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.