Menu

odnsnie zmywarki

(kwiatek) Hej zastanawiam się nad kupnem zmywarki ale zielonego pojęcia nie mam jaki model wybraći czym kierować się w wybraniu odpowiedniego modelu.Więc proszę Was o radę?

aga24
 470  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zmywarka

Odpowiedzi

ajrian
Jeśli masz kuchnę zamkniętą - to głośność nie będzie Ci przeszkadzać.Lepiej jest kupić 60 cm niż 45cm.Dobrze żeby miała sensor zabrudzenia i napełnienia no i trzecią szufladę na sztućce.I dobrze żeby miała uchwyt na sztućce.Byc może teraz to już norma- moja ma trzy lata.
Przydaje się gdy ma oprócz dwóch ramion rozpylających trzecie małe na górze.Warto zwrócić na długość programów- dobrze jak ma np program oszczędny- nie trzeba czekać aż zmywarka będzie pełna,można myć naczynia w jednym koszu i program szybkiego mycia.
amalka
Nie słuchaj sprzedawcy opowiadającego jak cudownie mięć tyyyyle programów, bo wszystkie są BARDZO "potrzebne"... Prawda jest taka, że zwykle używasz programu oszczędnego lub tego z najwyższą temperaturą (u mnie 65 stopni) Mam również połowę wkładu ale nie używam. Dla 3 kubków, 3 talerzy, garnka i patelni nie będę uruchamiała maszynerii. Jeśli koniecznie muszę umyć- robię to ręcznie (kciuki) Nie mówiąc już nawet o tym, że program jest do d... i nigdy nie "dopiera". Na sztućce mam specjalny koszyk a na dłuższe noże specjalną półeczkę. Zmywarka posiada dwa śmigła i w zupełności mi wystarcza (grins)

Używam sprzętu BOSCH, sześćdziesiątki i jestem ZACHWYCONA! Najlepszy zakup w naszym życiu hehe Wkurza tylko czas zmywania- 2,5 godziny i za pierwszym razem myśleliśmy, iż coś się zepsuło albo zacięło (smiech)

Zwróć jeszcze uwagę na powłokę. Nie wiem czy planujecie wolno-stojącą czy pod zabudowę. Jeśli tę pierwszą i "srebrną"- sprawdź czy łatwo ją "opalcować". Moja jest zabudowana, odsłoniętą ma tylko płytę z programatorem ale itak dostaję szału (krejzolka) Każdy zaciek na tym widać, każdą kroplę wody... Jak głupia ganiam ze ściereczką hehe
ajrian
upps miało być "uchwyt na kieliszki"(grins)
lizzy11
ja z pewnoscia odradzam Whirpoola, byc moze tylko u nas tak beznadziejnie dziala, ale przy najlepszych srodkach calgonit (finish chyba teraz)nie domywa mi polowy naczyn, mimo iz wczesniej splukuje w zlewie z resztek, ani na szybkim programie, ani na 90 stopniach, nie wiem co z nia jest nie tak, byc moze tylko ja mam taki przypadek z ta zmywarka, ale w kazdym razie pisze jak jest, przestalam ja uzywac bo jaki sens jest w 3 - godzinnym zuzywaniu pradu i wody, jak potem polowe naczyn musze i tak domywac recznie w zlewie...
beatatika
Whirpool (zabudowana) - zdecydowanie NIE polecam, ma 4 latka, ale po zakończeniu okresu gwarancji zaczęła się psuć, na koniec nawalił moduł, naprawa kosztuje ok.700 zł, więc chyba mi się nie opłaca. Lepiej dołożyć i kupić nową.
amalka
Ale napisałam (krejzolka) Pisałam w pośpiechu i połączyłam dwie sprawy hehe Właśnie do mnie dotarło (grins) Połowa wkładu jest OK ale raczej nie używam. Do d... jest program krótki (u mnie 35 stopni) bo nigdy nie domywa.

Przepraszam, że mieszam (kwiatek)(kwiatek)
otylka
dla mnie naistotniejszy jest krótki program, bo czesto myję, do tego przyciki schowane, bo mała jak widzi coś co może nacisnac od razu to robi. z własnych obserwacji: im drozsza zmywarka paradoksalnie ma wiecej wad i awarii. my mamy tanią beko od kiedy ta firma weszła na rynek i daje rade.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.