Menu

Odpażenia...

Smaruje synkowi kremem pupe za każdym razem gdy przewijam, ale i tak ma ją pordażnioną , używam sudokrem. Czy coś trzeba jeszcze robic?

agnesse81
 840  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem odpażenia

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Pozwol pupie pooddychac.

Ja przy swojej Yasminie tak robilam. Po kazdym przewinieciu zostawialam ja z gola pupa pare minut... kladlam na podkladach jednorazowych z Rossmana... (w razie jakby siusiu zrobila czy co innego)... Nie miala ani razu pupy odparzonej... :)

Jak nie masz jak ja tak zostawic, to wazne, aby po kazdym przewijaniu pupe dobrze osuszyc. Mozna zrobic to delikatnym strumieniem powietrza z suszarki do wlosow (rada mojej poloznej)... :)
kasia13_archiwum
No i na suchutka pupinke Sudocrem... :)
johanna
Może zmień pieluszki?! Albo pozwól się trochę pupie wywietrzyć i zawsze zanim zawiniesz pupę w pieluszkę musisz ją dokładnie osuszyć!
artanis
Grześ raz miał pupę odparzoną właśnie przez pieluszki. Sudocrem pogorszył sprawę, w naszym przypadku się nie sprawdził. Tak jak dziewczyny mówią - niech pupa będzie sucha. Zamiast Sudocremu spróbuj może delikatny krem nawilżający dla dzieci np. bambino?
mongro10
Zgadzam się z poprzedniczkami,wietrzyć i osuszać pupę.Jak sudokrem nie pomaga to może Tormentiol-maść.Mojemu Dawisiowi pomógł.Skuteczny,tani,bez recepty,ale ma jedną wadę brudzi pieluszki i odzież.
mongro10
Kurczę On taki malutki nie wiem czy bedzie można smarować pupę tą maścią.Trzeba w aptece popytać.A może wietrzenie i osuszanie wystarczą.Oby się udało...
mariola79
Popieram poprzedniczki ( wietrzenie pupy) ja stosowałam jeszcze Linomag - masc bez recepty i nie droga no i nadaje sie juz od pierwszych dni
KlaudynaK
Zgadzam się Alantan jest bardzo dobry! Spróbowałabym zmienić pieluszki na delikatniejsze. Moje dziecko nie mogło używać pampersów, jak był maleńki kupowałam hagisy ale teraz jest odwrotnie... No i wietrzenie pupy, nie zakładać od razu pieluchy za pieluchą, niech skóra trochę odpocznie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.