Menu

odstawianie duphastonu

dziewczyny powiedzcie jak ostawiałyście duphaston czy od razu z dnia na dzień czy stopniowo? ja brałam do poniedziałku po 2 tabl. a wczoraj jedną-ostatnią tak kazał lekarz...czy cos was pobolewało po ostawieniu jak sie czułyscie ....mnie dziś trochę pobolewa brzuch ale nie wiem czy to od tego odstawienia .jestem w 22 tygodniu ciaży a ten lek brałam od 10 tygodnia ciazy.tych bóli nie miałam kilka tygodni a dziś znowu pobolewa jak na okres. jak nie przestanie to zadzwonie do lekarza.pozdrawiam

JUSTYNA300511
 574  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża leki

Odpowiedzi

justii34
ja miałam do końca ciąży(pout)
milcia22
ja odstawiłam w taki sposób, na początku ciąży, gdy ryzyko poronienia było ogromne brałam 3 tabletki dziennie, potem lekarz kazał brać 2 i już tak od 15 tyg do 18-20 po jednej i po skończeniu opakowania koniec. Oczywiście uważałam na siebie przez pewien czas szczególnie.
milcia22
aha, pobolewania podbrzusza chyba są normalne, ale jeżeli są słabe i mijają to bym się nie martwiła, w końcu teraz łożysko przejmuje funkcje ochronne i obronne i powinno być ok, ale oczywiście zadzwoń do lekarza, lepiej dmuchać na zimne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.