Menu

Odstawianie dziecka od piersi

W jakim wieku były Wasze dzieci, kiedy postanowiłyście odstawić je od piersi i jak Wam się to udało? Jakim mlekiem następnym karmiłyście swoje pociechy? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 896  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie odstawianie od piersi karmienie piersią

Odpowiedzi

jadzia23
odstawilam synka jak mial ok 10 miesiecy. odstawialam stopniowo zmniejszalam ilosc posilkow mleczka a ktoregos dnia po prostu juz nie chcial:) karmilam bebilon pepti
sara7777
synka karmiłam 10 miesięcy(odstawiłam jak boleśnie przygryzał mi ząbkami pierś).córka ma 7 miesięcy i nadal karmię piersią.Mleko następne: NAN
amalka
Pokarm po prostu zanikał, mały się nie najadał więc butelkę przywitał z radością :) Nie miałam problemu z odstawieniem synka od cycusia.
piasekpustyni
Od urodzenia był dokarmiany bo prawie nie miałam pokarmu więc samoistnie się to zakończyło po 3 miesiącach kiedy dodatkowo chorowałam i miałam zapisane leki przy których nie można karmić.
elcik
Ha. Moj synek mial 16 m-cy i uwielbiał ssac piers, albo po prostu sie do niej przytulac. Problem z odstawieniem byl i to duuuuzy. Jeśli odmawiałam mu cyca to wpadał w histerię. Wymyśliłam nastepujacy sposób; piersc smarowałam czosnkiem i dawałam jak zwykle, tyle ze uprzedzałam ze cycus sie zepsuł i jest niedobry. Na poczatku był płacz ale po tygodniu PEŁEN SUKCES :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.