Menu

odstawienie od piersi

pomocy!moja mała za miesiac kończy roczek i mam problem bo ona nadal jest anty-butelkowa!ciagle jest na cycu i za cholere nie chce nic innego!próbowałam ja odstawić, dawałam butelke z mlekiem soczkiem herbatka... nic!może wy macie jakies sposoby?czy jest wogóle sens uczyć teraz na butelke jak juz ma prawie roczek-moze lepiej kubek niekapek?zmęczona juz jestem-szczególnie nocami bo czesto sie budzi-kaszka z łyżeczki odpada bo zje 2albo3 i koniec!
pomocy

zosian
 341  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienia piersia

Odpowiedzi

jagoda30
męża na weekend do domu a Ty gdzieś w gości żeby mała Cię nie widziałą,chociaż roczek to jeszcze nie tak długo.Niekapek na pewno tak,a jedzenie łyżeczką to podstawa ona nie je nic innego niż Twoje mleko?Zupki,buduń,śerek,kisiel?
halina21
moje dzieci z butli nie piły w ogóle przez 1,5 roku karmiłam piersią a od 6 mies. piły z niekapka a około 1,5 roku z normalnego kubka zaczęły pić i łyżeczką jedli od początku najpierw witaminki a po 4 mies. zupki,deserki,obiadki i potem kaszki w tym wieku dziecko raczej od butli się odzwyczaja spróbuj kubeczek i daj łyżeczkę do raczki dziecku niech samo próbuje jeść powodzenia :)
renata29
Kubek i to najlepiej zwykły.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.