Menu

odwiedziny ??

jak często odwiedzacie swoich rodziców i rodzeństwo ?

karolcia514
 569  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport odwiedziny

Odpowiedzi

Nula139
Z rodzeństwem spotykamy się przy okazji wizyt u rodziców,a rodziców odwiedzamy w miarę możliwości ,tj raz na miesiąc zazwyczaj.Mieszkamy daleko od siebie niestety.
katarynka3311
Ja mieszkam 260 km od moich rodzicow, odwiedzam ich 2-3 razy w roku ale zatrzymuje sie na dluzej (miesiac lub 2)
renata29
Z rodzicami dzieli nas cały kraj i odkąd mam dzieci to byliśmy u nich raz,w tamtym roku i pojedziemy znowu za rok,rodzice częściej nas odwiedzają,przyjadą już w piątek!!!brat mieszka w Anglii i wcale go nie odwiedzam :)
kaisaa4
moja najbliższa rodzina mieszka w tej samej małej miejscowości więc bardzo często, choć bywają tygodnie gdy się nie widujemy z racji chorób dzieci, pracy czy tym podobne. jest zatem bardzo różnie.
stokrotka30
A ja z siostrą widuję sie raz w roku(bo mieszka we Włoszech-przyjeżdza w ten piatek!!!!JUPI!!!!)z rodzicami i bratem ,co miesiąć,bo co tyle jeżdżę do mojego rodzinnego miasta:))
babooshka
różnie t o bywa, z mamą częściej tj. mniej więcej co 1,5 tyg a z bratem co 2-3 tyg.
margolcia85
Mamę widuję co kilka minut ;) mieszkamy razem :) Teściów raz na jakiś czas choć mieszkamy niedaleko bo kilka ulic dalej to jakoś nie ciągnie mnie do nich zbyt często :) szwagierki i ich rodziny tak jak teściów bo oni mieszkają razem :) a rodzeństwa nie posiadam.
mycha2706
Praktycznie codziennie:)
daryjka87poznan
Rodzenstwa nie mam a z rodzicami widze sie codzinnie bo mieszkamy w jednym domu.
karolincia
Odwiedzam co tydzień albo co dwa moją mame i jednego brata, tatuś nie żyje a reszta rodziny jest na mnie obrażona o głupstwa skoro oni sie mną nie interesują to ja nimi też
Justyna87
zarowno z siostra i jej rodzina jak i z moja mama, tesciami raz w tygodniu nieraz czesciej
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.