Menu

Odwiedziny profilu

Cześć dziewczyny
Jestem tu od niedawna i chętnie przyjmuje wszystkie rady dotyczące etykiety na forum.
Jedna z mamus poradziła mi żeby przy odwiedzinach czyjegoś profilu zostawić kwiatka,pozdrowienie- moim zdaniem to bardzo fajny pomysł i na pewno mamom jest miło.
Sporo osób tak się zachowuje odwiedzając mój profil ale zdecydowana większość - nie.
Chciałam WAS spytać- mamusie- jak na to reagujecie? Czy traktujecie to jako afront,obrażacie się na to?I czy to jest afront w etykiecie forumowej?

Podzielcie się swoimi opiniami- chętnie się dowiem.Pozdrawiam

ajrian
 767  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport odwiedzanie profilu

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Najważniejsze są dla mnie dziewczyny które mam w przyjaciółkach , reszta niech sobie odwiedza i tak nic nie zobaczy , bo profil jest przymknięty i wszyscy nie mogą oglądać. Pozdrowienia kasuję także też nie ma co poczytać (grins)
Co do kwiatków to również jest mi to obojętne , tak jak napisałam wyżej najważniejszy jest dla mnie kontakt z przyjaciółkami !!!
agnese32
ja jestem zadowolona jak mi ktos zostawi kwiatka bo w ten sposob wiem ze przyszedl mnie odwiedzic a nie ciekawosc tylko czytania pozdrowien innych (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Iwona1977
jest mi to obojetne
daryjka87poznan
Ja sie tez nie gniwam. Jak ktos chce niech wejdzie i sprawdzi, nie musi nic zostawiac.Ja czesto tez do kogos zagladam i nic nie zostawiam.
elizka
-Byłam - pozdrowiłam - kwiatka zostawiłam -
Fajny miły gest
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Panterka
A ja nie przepadam za odwiedzinami w celach "szpiegowskich" czyli, wejdzie żeby oblookać i wyjdzie... To tak jakby wejść do czyjegoś domu i nawet nie powiedzieć "Dzień dobry"(krejzolka)(grins)

Zawsze coś zostawiam po sobie, gdy zaglądam na jakiś profil...No, czasem się zdarza, że niechcący kliknę na czyjś profil i reflektuję się wtedy "bakspejsem" nic nie zostawiając....
renata29
Obrażać to się nie obrażam ale jak któraś zagląda notorycznie i nic nie zostawia to używam(pod nosem)epitetów,których nie będę tu przytaczać :)
aangelek21
wiadomo miło dostawać (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) ogólnie nie mam nic przeciwko jak ktoś wejdzie i nie zostawi kwiatka!
monilajsa
(prezent) jest mi to obojętne(prezent) Ale sama staram się zostawić badyla(prezent)
mycha2706
I cóż ja mam powiedzieć? Czasami bywa tak,że wejdę na czyjś profil a tu sruuu Hubert mi wtyczkę z gniazdka wyciągnie a później już zapominam i tyle:) A czasami jak szpieguje to sie grzecznie zawsze do tego przyznaję(grins)(grins)
Dla mnie jest to objętne czy ktoś zostawi badylka czy też nie(kciuki)
ajrian
Mycha- coś mi się zdaje,że wtyczka właśnie dostała się w rączki synka(grins)
kasiam146
mi tez jest to obojetne jak ktos zostawi kwiatka to milo a jak nie to trudno nic sie nie stanie sama osobiscie jak wchodze na profil przyjaciolek to staram sie zawsze cos napisac juz zostawiam kwiatka a do reszty to roznie ale najczesciej nic nie zostawiam (kwiatek)
mycha2706
@ajrian tym razem nie,wszedł na parapet i rozbawiał ludzi w sąsiednim pokoju,a myslałam ze śpi(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.