Menu

Odwiedziny u teściów

Często odwiedzacie teściów?? Bo moja ma wiecznie do mnie pretensje, że jak idę na spacer to nie wstąpię – ale ja po to wychodze na spacer, żeby spacerować, a nie siedzieć u niej na kawie... Nie mam siły czasami naprawdę. Z kolei popołudniami to mąż tam nie chce iść i wiecznie nam jest nie podrodze. Weekendy mamy dla siebie i wolimy pobyć razem więc też odpada. No nie jest łatwo.

natka86
 1001  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

teściowa odwiedziny

Odpowiedzi

lusilla
Wcale nie masz taiego obowiązku. Wiadomo, że czasem miło się pokazać ale jak idziesz na spacer to idziesz na spacer. Wydaje mi się, że teściowej się udąło wywołać u ciebie wyrzuty sumienia a niepotrzebnie zupełnie. Nie martw się tym. Teściowe od tego są żeby denerwować synowe!
boja
Moja teściowa mieszka 12 km od nas i też ją specjalnie nie odwiedzamy.Nic do niej nie mam , ale też nie przepadam za nią. Jesteśmy po ślubie 3 lata i teściowa była u nas 1 raz, mimo że zapraszałam ja 100 razy. A to pogoda , a to sanatorium a to coś ją boli a to ....Ale cóż ja się prosić nie będę. I tak jest dobrze.Di szczęścia mi jej nie potrzeba.
mariola79
ja mam do mojej dosłownie " przez ulice", czesto zachodze, a ona jest u mnie prawie codziennie, jak nie 2 razy dziennie, ale to super kobieta i jak jeden dzien nie przyjdzie, to sama po nią dzwonie. Dzieciaki za nia przepadają, a poza tym zawsze jest po mojej stronie i nie zagląda mi do " garów". Moje siostry juz tak dobrze nie trafiły i zawsze mówią, że zazdroszczą mi takiej " teściówki"...:)))
Agula
Nie tylko jest tak z teściami, ale rodzice też by chcieli aby ich odwiedzać często, ale jak to zrobić? W tygodniu praca, potem chciałoby sie pobyc razem, ale jest cos do załatwienia, a w weekendy też coś zawsze wyjdzie.
agnieszka83
Moja teściowa mieszka po drugiej stronie ulicy....i widujemy się dość rzadko. MĄż wpada tam prawie każdego dnia, natomiast ja z Małą zdecydowanie rzadziej. Nic do niej nie mam w zasadzie, nie jest jak teściowe z dowcipów, ale też nie mam z nią jakiś zażyłych relacji.
antenkarad
Ja mam super teściową, mieszkamy dosłownie przejść przez ulice, widujemy się dość często
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.