Menu

odwołanie zajęć

Czy u Was też dzieci mają odwołane lekcje i czy będą odrabiać w ferie? W szkole mojej córci dzis zapadła taka decyzja i nic dziwnego bo ledwie ją dowiozłam do domu. A co wy sądzicie o takim odwoływaniu lekcji? Przecież niektóre dzieci bez problemu mogą dotrzeć do szkoły.......

AniaSCh
 638  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie zima szkola

Odpowiedzi

Iwona1977
wiesz,moze to z jednej strony dobre,nie wszyscy maja samochody,wiec te dzieci musza albo w takie mrozy isc na nogach ,albo jechac autobusem,ktory z kolei moze nie przyjechac itd...z drugiej szkoda bo dzieci straca ferie. U nas w szkole popekaly rury i wysadzilo piec,przez trzy dni bylo zimno,zajec jednak nie odwolali,tylko kazali cieplo ubrac dzieci..
Danusia79
Moja córcia dojeżdża do szkoły 3 km i autobus szkolny nagminnie się spóźnia 20-30 min, i wynikiem tego jest zapalenie oskrzeli, na zebraniu rodziców powiedziałam nauczycielce, że w taka pogode nie bede jej puszczac do szkoly bedziemy pracowac w domu, i jest taka mozliwosc, mysle ze duzo zalezy tez od nauczycieli, rodzicow i dyrekcji, dzieci, ktore nia maja problemu z dostaniem sie do szkoly powinny byc na zajeciach, a reszta pracowac w domu, w koncu to jest wyjatkowa sytuacja ( tak jak popekana rury u @Iwonna1977 ), i trzeba sie jakos do niej dostosowac.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.