Menu

Oferta pracy w domu

Witam wszystkie Mamy!

Umieszczam tą informację w pytaniach z tego względu, iż czytałam, że dopiero w planach jest stworzenie osobnej zakładki, w której można byłoby proponować wszystkim Mamą pracę. Mam nadzieje, że nie nadużywam gościnności wszystkich Mam, a zainteresowanym Panią pomoże to zarobić trochę pieniędzy :)

Mam ofertę pracy dla wszystkich Mam nie mogących sobie pozwolić na prace na cały etat.

Potrzebny jest stały dostęp do Internetu, umiejętność korzystania z
poczty elektronicznej ( myślę, że żadnej nowoczesnej mamie z netmama.pl nie sprawi to problemu :)) i odrobina wolnego czasu.

Praca polega na poszukiwaniu nowych klientów dla rozwijającej się Agencji Reklamy Internetowej.

Same decydujecie kiedy i ile pracujecie. Otrzymujecie prowizje od każdego nowego klienta.

Wszystkie zainteresowane Panie proszę o przesłanie CV na adres joanna.kwiatkowska@aweo.pl do 21 marca.
Wszelkie dodatkowe pytania również proszę kierować na powyższy adres.

Pozdrawiam,
Joanna Kwiatkowska
Agencja Reklamy Internetowej AWEO

Mameha
 1114  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

Mandarinios
Juupi :) Ja złoże CV z wielką chęcią :):):):):):):):):)
Nanya
Ja już wysłałam moje CV :D
rozowa82
a czy któras juz pracowała w ten sposób?
Punia
a ja się zastanawiam bo w cv są moje dane a tak naprawdę nic nie wiem o osobie, która napisała tego posta :/
co o tym myślicie??
pozdrawiam
Anita21
ja bym sie nadtym zastanowila!!!! to jest moim zdanie troche niepewne takie jest moje zdanie
Punia
hmmm jest kilka takich firm, które zajmują się reklamą przez net, ale ja nie spotkałam się jak dotąd z taką rekrutacją... kurcze jeśli ktoś ma dobre intencje to spoko ale z drugiej strony niepokoi mnie, że od razu jest mowa o cv a nie o kontakcie w sprawie oferty...nie myślcie kobietki, że chcę tu kogoś zniechęcać bo sama bym była zainteresowana taką formą pracy tym bardziej, że jestem w 8-mcu ciąży a takiego dwupaku ;-) nikt nie zatrudni- tylko tak sobie siedzę i myślę bo mając dane osobowe można narobić komuś strasznego bałaganu a potem zamiast na porodówkę można trafić do sądu :/
Punia
znalazłam to na babyboom jak sprawdzałam czy istnieje agencja aweo.

tam też był taki post i było zapytanie o szczegóły-oto odpowiedź:

Witam!

Już dodaje więcej szczegółów :)
Praca polega na przesłaniu maili do potencjalnych klientów. Najprościej będzie na przykładzie :) : np. poszukujemy klientów - adwokatów, którzy byliby zainteresowanie pozycjonowaniem swojej strony. Szukasz przez Google adwokatów z ich strony kopiujesz adres e- mail i przesyłasz pierwszego maila z zapytaniem, czy możesz przesłać do nich ofertę. Do tych osób które wyrażą zgodę piszesz drugiego maila z ofertą. Jeśli się zdecydują i podpiszą umowę ty dostajesz za to pieniądze - dokładnie 150 zł za każdego nowego klienta. Obydwa wzory maili dostajesz ode mnie i oczywiście wszelka merytoryczną pomoc. Nie kupujesz nic, za nic nie trzeba płacić jak widać wystarczy założona przeze mnie skrzynka e -mailowa :) nasza propozycja pozycjonowanie jest konkurencyjna cenowo, a orientacyjny cennik branży przedstawiamy w mailu do klienta , więc sporo osób jest zainteresowanych. Jeżeli jeszcze są jakieś pytania to chętnie udzielę na nie odpowiedzi. Wszystkie zainteresowane Panie proszę o przesłanie CV na adres podany powyżej tak samo jak wszelkie dodatkowe pytania ( na forum też oczywiście postaram się na nie odpowiedzieć.)

pozdrawiam :)

teraz ja - brzmi nieźle ale strona aweo jest tylko w jednej zakładce przetłumaczona( i to nie cała) a reszta jest po hiszpańsku czy w innym języku. wiem, że może się czepiam ale firma budująca swój wizerunek powinna zadbać w pierwszej kolejności o dostęp do informacji a to nie wygląda zbyt rzetelnie. hmm no i nie budzi mojego zaufania bo przykładowo klient dostanie @ ode mnie i nawet jeśli będzie zainteresowany wejdzie na stronę i co zobaczy??? coś co go wykończy nerwowo a ja zostanę z poczuciem wstydu. poza tym kwestia finansowa też jest mocno zawyżona ale to odrębny temat....
JUSTYLKA
...a ja powiem krótko OSTROŻNIE...
Mameha
Witam widzę, że Panie poruszają się po Internecie jak ryby w wodzie :) (sprytnie znaleziona moja informacja na babyboom.pl :) jak najbardziej na plus i tym bardziej się cieszę, że zamieściłam tutaj ogłoszenie :) dywagacji sporo więc pora na tłumaczenia :)
Firma Aweo to na razie mała firma - dokładnie ja zajmuje się kontaktem z klientem i PR czyli głównie komunikacja, druga osoba projektuje i buduje strony www i 3 - właściciel zajmuje się samym pozycjonowaniem- przy naszym wsparciu :) i parę osób które już szukają dla nas klientów i pracują na miejscu w firmie. To kilka słów, żebyście wiedziały z kim macie do czynienia :) strona przyznajemy się bez bicia, że jest w rozsypce, ale to dla tego że ją zmieniamy i nasz specjalista IT nad nią siedzi :) Firma ma swoją nową siedzibę - o wiele większą i w najbliższych miesiącach planujemy się znacznie rozwinąć w związku z tym wszystkie zmiany - na stronie, która kompletnie zostanie przebudowana i prze aranżowana oraz planujemy zatrudnić około 10 os. do właśnie wyżej opisanego poszukiwania klientów. Proszę o CV, bo jak pisałam mamy ograniczoną liczbę miejsc i chciałabym wybrać odpowiednie do współpracy osoby. A ogłoszenie zamieszczam głównie na forach dla Mam i portalach dla studentów, bo takich właśnie grup chciałam trafić - tzn. jest to praca w domu dla osób które chcą sobie dorobić. Piszcie drogie Panie na wszystkie pytania chętnie odpowiem :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.