Menu

Oglądali Wy drogie mamy i taty eurowizjona?

Powiem szczerze- nie oglądałam. Ze względu jednak na fakt, że z każdej strony mnie Szpakiem bombardują- kliknęłam sobie na tego songa co to wygrał eliminacje. Omal z fotela nie spadłam... Nie mam pojęcia po co chłopek pieje po angielsku. Kaleczy ten język okrutnie. Aż uszy bolą. To jednak moje zdanie. Jakie jest Wasze?

amalka
 343  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport muzyka

Odpowiedzi

jagoda30
Z radością stwierdzam: nieoglądywałam!(kciuki)
iwus198920
nie oglądałam :p ale właśnie z ciekawości włączyłam i nie podoba mi się wcale..
Elfka
Nie wiem nawet kto i z czym kandydował. Boję się tego słuchać...tego Szpaka. Nie żebym tam co miała do jego "imodżowywania", ale się boję. Więc nie "włanczam" i nie "wziąściam" się za słuchanie.
Puszczę se moich co po klockach lego depczą ;-)
Elfka
imidżowywania miała...od imidżu ;-) Przepraszam za buenda ;-)
Elfka
Obadałam wszystkich kandydatów. Podeszłam do tego z dystansem, ale same smętne nuty.
Kawałek Szpakowy żadnej wartości muzycznej nie ma, zaśpiewał to poprawnie, nie jechałabym po nim jakoś strasznie. Edyta miała coś wartościowego, ale za mało dla mnei, ale na eurowizjone to je dość. Tam i tak polityka wygrywa lub Konczita Wurstowa, to i Szpak szansę ma co nie? Margaret, której nie trawie to miała chociaż coś na czasie i z życiem .
Tak jak mówię, ja tam mam inną wrażliwość muzyczną ... ambitniejszą i bardziej złożoną.
Chłopak z gitarą jest dla mnie parą...dosłownie i w przenośni.
renata29
Nie oglądali My.I nie wiedzieli nawet, że Szpak wygrał.Zdziwieni my są teraz tą nowiną, ale piosnki i tak nie mamy specjalnej chęci posłuchać.Jak się to zmieni, podzielimy się swą opinią.
amalka
Tekst Szpakowatej piosenki głupi nie jest. Gorsze słyszałam. Jednak angielski tego chłopaka to dramat! Pierwej powinien poćwiczyć u jakiego ekspererta czy coś... Głos może ma ale ta maniera w mnie wqr... Innych wykonawców nie słuchałam. Chciałam jeno obadać, co tak rodaków w Szpaku zachwyciło, że chcą go na eurowizjona wysłać.

Tego jak się chłopak zachowuje i jak wygląda czepiała się nie będę. Nie podoba mi się- nie patrzę ale i nie krytykuję. Zgodnie z zasadą- "co komu do jemu a jemu do komu" (grins)

Co zaś się tyczy gusty muzycznego- NIKT w moim otoczeniu nie gustuje w muzyce podobnej mojej ulubionej. Najbliższa jest Ewelinka i jej legowe deptacze hehe
Elfka
Może ja bym na eurowizyjem wyjechała? Tylko czy tam kasę dajum? Bo jak tak to nagram co z moimi chłopakami, toć mąż 2 kapele ma, może kupi lego, poskaczę i będzie głos jak znalazł ;-)
Na razie pracy szukam to może to jest myśl i karierę zrobię w tej branży ? Co myślisz Amalko?
Tylko nie mam tych no...tych co to te miała co masło ubijały z Donatanem, no tych arbuzów i nie mam wąsa tez ;-( Marne szanse, a na eurowizyji lubią takie różne szalone mieszanki.
renata29
Oglądnęli my to w końcu.Piosenka taka eurowizyjnowa, ale tam teraz na pieśni nikt uwagi nie zwraca.A po angielsku chłopak rzeczywiście marnie śpiewa. Pewnie wybrali go bo najbardziej do Conchity podobny i liczą na jaki sukces.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.