Menu

Ogórki...

Dziewczyny, postanowiłam Was zapytać - tak z ciekawości - co Waszym zdaniem powoduje, że kobieta w ciąży ma taką nieodpartą ochotę na ogórki kiszone :>
Jestem w 7 tyg. ciąży i jem bardzo dużo ogórków kiszonych.

Angie24
 563  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża

Odpowiedzi

amalka
Nie miałam takich "smaków". Widocznie moja dieta była na tyle urozmaicona, by dostarczyć organizmowi wszystkiego czego potrzebował. Raz jeden "zachciało" mi się kapuchy kiszonej a konkretniej kapuśniaczka z ciasta francuskiego. Brak witaminy "C" (?)
MaLaCzarna
Ja również nie miałam ochoty na ogórki , śledzie itp, w ogóle na początku ciąży miałam wstręt do jakiegokolwiek jedzenia.
daryjka87poznan
Ja nie miałam ochoty na ogorki.
Magdzik
Miałam ochotę na wszystko, co kwaśne, nie tylko ogórki(grins) Kwaśne i pikantne, ostre... Córka bardzo tak lubi, choć nie powinna, ale czasami pozwalam(kciuki)
kreskah
ja wogóle nie miałam jakiś "specjalnych" ciążowych zachcianek :) nie wiem czy to nie jest bardziej kwestia podświadomości :)
z córką będąc w ciąży zajadałam się owocami, na początku (zima) pomarańcze, a latem arbuzy- taki parokilowy "brałam" na raz :)
ale ja uwielbiam owoce, a arbuzy to szczególnie, więc nie uważam, że to był specjalnie "ciążowy" smaczek :) tylko miałam mniej zahamowań :) w końcu w ciąży mogę :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.