Menu

Ograniczenie wieku

Telewizja, kino, filmy DVD - wszędzie podawane są określone ograniczenia wiekowe dla dzieci. Czy postępujecie zgodnie z tym co jest napisane na etykietce czy same ustalacie co dziecko może oglądać, a czego nie?

Ania
 1529  15

Odpowiedzi

avialle
póki co problemu nie ma.. :) Filip lubi najbardziej VIVĘ, Cbeebies bądź blok reklamowy :D, ale zamierzam zwracać uwagę na to co oglądał będzie i jak długo.
lullinka
Sama decyduje o tym co moje dzieci ogladaja.
JUSTYLKA
moje maluchy prawie nie oglądają telewizji Jedynie mała Nika kocha swoje tubisie...i to wszystko
kasia13_archiwum
Tak... patrze na ograniczenie wiekowe i nie zezwalam na ogladanie czegos, co np. jest dopuszczone dla starszych dzieci, czy tez doroslych.
Natomiast nie wszystkie dopuszczone dla danego wieku programy powinny moim zdaniem byc tak dopuszczone.
Nieraz bajki dla malych dzieci sa tak bzdetne i nic nie wnosza, ze mozna je sobie odposcic.
Takze praktycznie ja decyduje, co ogladaja moje cory...
krasna1
moja Wika sama podpatruje jaka cyfra jest w rogu ekranu więc nie mam z tym problemu-na razie
Remedios
my najchętniej zrezygnowalibyśmy z tv ale sporo nas jest w domu więc pewnie by to nie przeszło:) znajomi mają świetne rozwiązanie dla swojej 3letniej córci, nie ma w ogóle tv, sami puszczają jej dvd z bajkami odpowiednimi dla takiego malucha. Gorzej jak będzie większa, może się buntować:) z drugiej strony uważam, że nie ma co przesadzać, my z siostrą miałyśmy luz jeśli chodzi o to co oglądamy a nie wyrosłyśmy na bandziorów ani zboczeńców (chyba;)) a poza tym jestem za tym żeby wróciły bajki z projektora!
alinagj1o2
Sama decyduję.
majka78
ja decyduje co mogą oglądac moje dzieci.
Anis
Sama decydyje o tym co mój synek ogląda najczęściej są to bajeczki ale pozwalam mu również oglądać teleturnieje np: Milionerzy:)
paulaa
JA NA RAZIE NIE MAM TEGO PROBLEMU BO MOJA TYLKO OGLĄDA BLOK REKLAMOWY
IziaMorela
JA DECYDUJE CO MOJE DZIECI OGLADAJA A CZEGO NIE. POZATYM JAKIS CZAS TEMU ZREZYGNOWLALISMY Z TELEWIZJI I JESTEM Z TEGO POWODU SZCZESLIWA. ANI JA ANI DZIECI NIE TRACIMY CZASU NA SIEDZENIE PRZED TYM "PUDLEM" MAMY WIECEJ CZASU NA ZABAWE I CZYTANIE. KUPUJE BAJKI NA DVD I JA (PO KONSULTACJI Z FILIPKIEM) WYBIERAM, KTORE MOZE OGLADAC. BRAK MI TYLKO PROGRAMOW PRZYRODNICZYCH :(
mammma
sama decyduję ale sugeruję się zaleceniem producenta. Śmieszne jest to że 90% zabawek jest nieodpowiednia dla dzieci 0-3 lat... ile mozna bawić się grzechotkami...
moja mała lubi bajki, reklamy i poza tym nie lubi oglądać nic innego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.