Menu

Ogrzewanie w blokach

Dziewczyny mieszkające w blokach i wszędzie indziej, gdzie nie ma pieców(smiech) Czy grzeją Wam już? Nam pewnie na dniach włączą ogrzewanie, bo dziś kazali poodkręcać grzejniki w celu odpowietrzenia(kciuki) W końcu będzie ciepełko chociaż w domu na tą niepogodę(cukierek)(cukierek)(cukierek)

Magdzik
 847  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród ogrzewanie okres grzewczy

Odpowiedzi

LadyNefretete
jeszcze nie grzeją :/ zimno jak w psiarni
Kasia1978
u nas grzeja od wczoraj...
domka
u mnie też nie grzeją ,i tez mam zimno .Na wieczór włączam wszystkie palniki gazu i w ten sposób dogrzewam mieszkanie.Wyciągnęłam pierzynę ,grubą piżamę i tak śpię !!!
andziabuziak
Ja wlączam grzejnki 15 września bo tak każą ...więc puki co u syna na noc i czasem w dzien Farelka chodzi ..bo pizga jak w kieleckim (smiech)
Juli1303
ja nigdy nie odkręcałam kaloryferów i u mnie i tak gorąco, zimą zawsze mamy otwarte okna i zakręcone grzejniki, każdy jak wchodzi to mówi że upał w domu mamy
cela
Kurcze to gdzie ja mieszkam???

Wszyscy narzekają na zimno, a ja chociaż mieszkam w domu jednorodzinnym nie palę w piecu, bo nie ma takiej potrzeby. Na termometrze mam 20st. C i wydaje mi się, że jest dobrze...

To ile wskazują Wasze termometry pokojowe???
karolincia
nie grzeją ale i tak mam w domu 25 stopni
StepByStep
Jestem u teściów i sezon grzewczy zaczyna im się od października. Natomiast u siebie w domu jedynie na noc w piecu palę, ale to jedynie ze względu na ciepłą wodę do kąpieli.
Ps. w mieszkaniu mam 18 st ;)
Magda27
U nas już grzeją od soboty ale tylko na noc......
Magdzik
Ja nie mam termometru w mieszkaniu(smiech)(smiech) Muszę zakupić, a u nas jak w nocy jest poniżej 10 stopni przez kilka nocy, to włączają. Co prawda sezon grzewczy zaczyna się od października, ale chyba widzą jak jest i że ludzie marzną(grins) Przynajmniej tak to sobie tłumaczę(grins)
Panterka
Jeszcze nie grzeją, ale u nas jest cieplutko (grins) mieszkamy w dobrym punkcie, od strony południowej, mamy sąsiadów na dole, na górze, po lewej, po prawej a z tyłu jest klatka.. hehe
Anemona
a ja mam kotlownie pelna wegla i moge sobie grzac kiedy chce....(grins)
amalka
Wczoraj napełniali grzejniki wodą ale jeszcze nie grzeją (placze) Brrrr...
Ada3610
u nas od 1 pazdziernika
Anciacia
u nas wisi ogloszenie, ze jutro beda "nawadniac" grzejniki i zeby patrzec czy gdzies nie cieknie , moze zaczna grzac
asiunia83
oj jak ja się ciesze że mam własny piec i 25 stopni w domu przy uchylonym oknie (grins)(grins) bo 18 -20 stopni to nie dla mnie
flame123
a ja nie grzeję wcale(kciuki)
sheryl
u nas zaczęli grzać wczoraj, a przedwczoraj jak jeszcze nie grzali to termometr wskazywał 20-21 stopni, dla mnie cholernie zimno.
Może to kwetia odporności na niskie temperatury? Zauważyłam, że jak jestem w jakimś domu własnościowym gdzie sami grzeją, to jest mi tam zawsze zimno. Albo oszczędzają albo są do tego przyzwyczajeni.
sque
U nas zaczynają od 15 września, tak napisali na kartce na klatce.
tymianek
u mnie jeszcze nie grzeją i nie wiem kiedy zaczną, w tamtym roku w paźnieniku zaczęli. W domu mam temp. 21-22 st, ale jak ostatnio po nocy spadło o ok 19 to wyciagnęłam grzejnik olejny i szybciutko nagrzała(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.