Menu

Ojcostwo – kiedy budzi się instynkt ojcowski

U kobiet instynkt macierzyński jest jakby łatwiejszą sprawą, w dużym stopniu uwarunkowaną zmianami hormonalnymi zachodzącymi w naszym organizmie już podczas ciąży. Ciekawe jak to wyglądało u waszych partnerów. Czy instynkt ojcowski pojawił się już na etapie waszej ciąży, czy wasi partnerzy przeżywali wszystko wspólnie z wami, czy też stali się ojcami dopiero po porodzie, kiedy to na własne oczy ujrzeli swoje potomstwo? Opowiedz nam, jak twój partner przeżywał ciążę i pierwsze chwile po przyjściu dziecka na świat? Czy odnalazł się w roli ojca?

Ania
 3865  8

Odpowiedzi

Ancia0110
W ciazy nic!ale gdy tylko urodziłam nie spodziewałam sie że moj narzeczony tak wspaniale bedzie zajmowal sie naszym dzieckiem...skąd to wiedział?INSTYKT:):):)
Tosia
no moj rozmawia ciagle z brzuchem... ale nie wiem czy to jest instynkt .. :D..
emiliab
Mój mąż dopiero jak urodzil się synek poczół się ojcem. Nawet nie spodziewał się, że tak Go to ruszy.
Nicoletta
u starego Olivki nie obudził się do tej pory .. mała ma ponad miesiąc a widział ją raz i to z przymusu bo razem z nią jechałam do urzędu ..kompletnie ma ją gdzieś ...
bobasekm
Mój mąż kocha dzieciaki. Hihi chyba instynk to miał od zawsze:P Jest przejęty rolą ojca i stara sie być najlepszym tatkiem na świecie. A jak rodziłam i usłyszał płącz maleństwa to od razu obdzwaniał rodzinę żeby się pochwalić tym wydarzeniem :D Więc to chyba świadczy to tym, ze instynkt ma i to duży. I mam nadzieję, ze mu się nie zmieni.
isiorek
my dopiero początkujemy ale meżuś często dotyka brzuszka i jest na każdej wizycie, ostatnio widziałam łezke w oku jak maluszek tańczył na usg ;)
anna000
W ciazy juz bylo zaangazowanie :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.