Menu

Okazywanie uczuć

Jacy są wasi partnerzy w okazywaniu uczuć? Przychodzi im to z łatwością? Podejdą, przytulą się, pocałują czy raczej tak z nienacka się to nie zdarza? Mój mąż raczej jest powściągliwy jeśli chodzi o te sprwy, ale wydaje mi się, że jest to kwestia wychowania. Nie miał za dużo czułości w domu rodzinnym, więc pewnie przeniosło się to na jego zachowanie. Cały czas się tego uczy, czasami ma taki przypływ uczuć. Wiem, ze mnie kocha, bo to się czuje, ale czasem brakuje mi takiej właśnie czułości.

Aagataa
 621  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

facet mężczyzna czułość

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moj nie ma z tym problemow... Okazuje uczucia bardzo otwarcie, nawet duzo latwiej mu to przychodzi niz mi samej...
Ale to raczej kultura. Jednak poludniowcy sa tacy bardziej otwarci, tam nawet facet glosno placzacy jest normalnym zjawiskime. A ja jak cos takiego zobaczylam, to delikatnie mowiac bylam w niemalym szoku. Bo mojego taty nigdy nie widzialam, zeby plakal, raczej wszelkie bole dusil w sobie...
Ja sama tez tak mam, ze jak mi ciezko, to jednak trudno mi o tym mowic... Zaszywam sie w sobie... Wiele jednak ucze sie wlasnie od swojego meza. Rowniez mowienia o uczuciach, jak rowniez ich okazywania. Rowniez tych negatywnych.
Maria25
Mąż nie ma najmniejszych problemów z okazywaniem uczuć, choć przyznam że czasem sama mu mówię aby mnie przytulił, pocałował.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.