Menu

Okres

Kobietki w czwartek mi sie skonczył okres i wczoraj znow dostałam. Czy miałayscie tak kiedys? Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło, czy powinnam z tym isc do ginekologa?

daryjka87poznan
 672  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

okres miesiączka

Odpowiedzi

monique25
tak szybko nie miałam ale po dwóch tygodniach owszem (pout) idz do lekarza
adaPG
hej no tak na wszelki wypadek lepiej się przejdź,wizyta nie zawadzi.on ci powie co jest grane i bedziesz miała spokojną głowę!
daryjka87poznan
Wczoraj zaczełam pic Aqua Slim.Nie mozliwe zebym od tego okres dostała.
misiak7
w czerwcu miałm podobnie , dostałam mieś trwała 7 dni i 7 dni przerwy i znów ją dostałam i też trwala 7 dni poszlam do ginekologa poiwedział mi że mam średnią nadżerke cały czas , zrobił cytologie , ale jak bylam w czerwcu w szpitalu to lek powiedział że może mi sie rozlególować cykl mieś bo biore leki - antybiotyki
krasna1
miałam tak ale zmieniłam klimat,
mój okres wtedy trwał 4 tygodnie
babooshka
hmm a jesteś pewna że to okres, chodzi mi obfitość krwawienia? Lepiej przejdź się do gina, ja miałam częste krwawienia (lekkie) kilka lat temu i okazało się że to był polip...(grins)
daryjka87poznan
No mocne to krwawienie nie jest własnie. Kurde bede musiala isc jednak do gina tylko ze on teraz na urlopie... :(
chwiejna
ja tak miałam, ale to chyba ze stresu (sesja) po 2 czy 3 dniach od zakonczenia okresu, zaczal bolec mnie brzuch i dostałam krwawienia ale tylko na 1 dzien i przeszło... u lekarza nie bylam, kolejny okres był normalny
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.