Menu

okres

Mamusie jak macie okres i Was boli kregoslup i macie bardzo zly chumor to co Wam pomaga oprocz tabletek na bol . Mi jak przychodzi a mam miec jutro to mam bole kregoslupa brzuch noi ten humor jestem nie dozniesienia. Jak macie jakis dla mnie pomysl to chetnie przyjme - majac 2 dzieci malych to nie jest tak wesolo jak ma sie dni przejsciowe (zla)(zla)(zla)

agnese32
 599  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie okres miesiączka

Odpowiedzi

KlaudynaK
Mi dochodzą obrzydliwe bóle mięśni łydek... Też mam dwoje dzieci i jedyne co mi pomaga to wyżycie się w pracy na kliencie zaległościowym... Albo zbesztanie przełożonego mojego kierownika. Zawsze mi się ktoś trafi. W zimę pomaga mi mleczna czekolada i ciepła herbatka. W okresie letnim nie mam pomysłu na sprostanie bólowi i humorkom. Podzielam Twój ból. Też jestem przed.
KlaudynaK
A... byłabym zapomniała, dobry seks jest na to radą... Jak się ktoś nie brzydzi, wszystkie bóle mijają przy orgazmie, który jest inny i przyjemniejszy niż bez miesiączki... (grins)(grins)(grins)
emikacpi
u sumie co to za marynarz co po morzu czerwonym nie przepłynie (grins)(grins)
andziabuziak
ja wiele piję napojów herbata,woda soki, tabletka ibum oraz wieczorne spokojne kompiele łagodzą mój ból.
jagoda30
z alkoholem to prawda,mocniejszy drink albo kieliszek czystej pomaga, bo rozluźnia mięśnie i rozrzedza krew
babooshka
nie mama takich bóli od porodu (a nawet przed to zdarzało się kłucie jajników a czasem ból brzucha), poradziłabym ciepłe okłady na brzuch...
babooshka
nie mam*(grins)
wessa
Wiem, że to straszne, ale mi zawsze pomaga, jak spotkam się z kimś, kto ma gorzej w życiu niż ja, wtedy sobie myślę, że to, że mnie coś boli, to pikuś, bo ludzie mają gorsze problemy...;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.