Menu

okres a tabletki anty

kochane powiedzcie mi czy znow dostane okres otoz powiem tak , bralam tabletki przez 10dni (perwsze opakowanie po 3latach) ,ale odstawilam bo caly czas plamilam i to tak dosc, i dalej plamie czy to normalne??i czy znow dostane okres????bo odkad zaczelam je brac to mialam okres przez 6dni i zaczelam potem plamic i niebiore ich juz 4dzien i dalej plamie z odrobinka skrzepow raz za jakis czas.niewiem co o tym myslec

mamaKACPERKA
 627  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie okres miesiączka tabletki okres antykoncepcja

Odpowiedzi

ewelinka75
hmm po pierwsze z tego co mi wiadomo nie powinnaś odstawiac tabletek tylko dokończyc opakowanie ja nie plamilam ale strasznie wymiotowałam co niedawało mi pracowac lekarz powiedział żebym mimo wzsystko dokończyła branie ich bralam gravital 125 były dosc silne a przede wszystkim powinnaś skosultowac sie z swoim lekarzem i powiedziec mu o plamieniu podejrzewam że masz nieodpowiednie tabletki dla siebie byc może plamisz nadal przez odstawienie pozdrawiam
smerrfetka
bardzo często zdarzają sie plamienia przy braniu tabletek,powinno się kontynuować opakowanie....ale skoro przerwałaś...okres dostaniesz...
Achcha
toś se bałaganu narobiła! teraz czekaj aż się wszystko "poustawia"!(krejzolka)
tlolek
nie powinno się w połowie brania tabletek przerywać. ja np. przy cerazette krwawiłam i plamiłam nawet 20 dni
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.