Menu

okres po porodzie

Hej dziewczyny! Jestem 5 tydzień po porodzie i w sobote dostałam okres. Dodam że karmie piersią. Krwawienie jest obfite , trwa już 6 dzień i na koniec sie nie zapowiada. Czy któraś z Was miała tak szybko miesiączkę?(krejzolka)

monikarogalska2
 1267  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie okres w czasie karmienia piers

Odpowiedzi

aniula
ja dostalam dopiero po 7miesiacach , za pierwszym razem , po 4 za drugim.A jestes pewna , ze to miesiaczka???moze macica jeszcze sie oczyszcza???(wow)(wow)(wow)(wow)
nie wiem dziwne to , połóg trwa 6 tygodni....
Mandarinios
ja miałam pierwszy okres po około 8-9tyg od porodu i też był baardzo obfity i trwał dłużej... Dodam, że przed ciążą miałam okres regularnie co 26 dni i trwał góra 3-4 dni...Poza tym również karmię piersią.... Radzę jednak skonsultować to z lekarzem, ponieważ według tego co mówisz jesteś nadal w połogu a krawawienie się nasiliło a z czasem powinno słabnąć....
maglin
Podobno im dłuższe przerwy między karmieniami, tym szybciej pojawia się okres.
monikarogalska2
jestem pewna bo po porodzie plamiłam 3 tyg, a teraz to jest obfite krwawienie i zaczęło się od pobolewania brzucha.
mammma
ja to w ogóle od porodu mam dużo bardziej obfite miesiączki, za to mniej bolesne i mój ginekolog powiedział, że to normalne(awve)
monikarogalska2
jeśli chodzi o przerwy między karmieniami to ostanio kilka razy miała 5 godzinne przerwy w nocy
malgosia
to nie musi być miesiaczka. Ja bym się skonsultowała z lekarzem. Ja miałam tez krwaienia 6 tygodni i 8 tygodni po porodzie. I to nie był okres, ale u mnie nie były to obfite krwawienia. Ale też wcześniej już mi się skończyło krwawienie po połogu (około 3- 4 tygodnia). Moim zdaniem za szybko na okres, jeśli karmisz tylko piersią!
irekzboralski
ja dostałam okres po 7 miesiącach od porodu karmiąc piersią Synka
agnieszka79
ja dostałam okres dopiero po 11 miesiącach od porodu karmiłam mała piersią,więc może lepiej idź do lekarza,bo to chyba za wcześnie na okres
monique25
ja dostałam okres po 7 tygodniach od porodu również karmiłam tylko piersią . Pierwszy okres był bardzo obfity i bolesny ; nastepny juz był lżejszy dodam ze teraz równo jak w zegarku mam co 28 dni ale niestety bardzo obfity choc trwa 3 dni (grins)
kamilka86
ja tez dostalam bardzo szybko bo okolo 6 tygodniu i tez karmilam piersia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.