Menu

okres po porodzie

hejka.dziewczynki powiedzcie czy jak dostałyscie pierwszy okres po porodzie i karmieniu piersią to kolejne miałyscie juz w miarę regularne? czy z jakimis wiekszymi przerwami bo ja miałam pierwszy po porodzie 30 października i narazie nie dostałam kolejnego

JUSTYNA300511
 929  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie okres poród

Odpowiedzi

andziabuziak
ja karmiłam małego parwie 2 miesiące ale do tej pory kiedy chce to jest... miedzy 1 a 16 napewno jest ..mały ma 2 lata a pierwszy okres po porodzie miałam jak mały miał 3 miesiące
kreskah
przy obu dziewczynach okres dostałam 5 miesięcy po porodzie (cesarka, karmiłam piersią), i od tego czasu miałam w miarę regularnie, choć w dużych odstępach czasu- co 32-35 dni (przed porodami miałam co 24-28 dni). A po drugim porodzie mam okres bardziej obfity.
piasekpustyni
zawsze miałam długie cykle i tak jest dalej, tylko po porodzie miesiączki trwają dłużej i są bardziej obfite. ps. karmienie mieszane od porodu do 4 mies., później sama butla.
Magdzik
Piersią karmiłam prawie 8 m-cy, a okres po tym miałam baaaaardzo nieregularny. To normalne, ale dla świętego spokoju możesz się przejść do ginekologa(kwiatek)
Aneta50209
(kwiatek) Pyzy pierwszym dziecku dostałam po ok 4 msc piersią był karmiony tylko 2,5 msc i wrócił w miarę regularny 25 29 dni a przy córce dostałam po bodajże 10 msc cały czas karmiłam i @ mi się rozregulowała....zobaczymy jak będzie teraz....(smiech)
JUSTYNA300511
dziękuję dziewczynki za odpowiedzi ....dziś dostałam @ więc na razie mam nieregularny i oczywiście juz byłam w strachu a jak widac niepotrzebnie (prezent)(prezent)(prezent)
anulka2281
Pierwszy okres po porodzie dostałam po 4 tygodniach. Był bardziej obfity niż krwawienie zaraz po porodzie. Miałam wywoływany poród i nie karmiłam bo moja córeczka zmarła. Następny miałam za sześć tygodni i trwał bardzo długo. Miałam problemy z progesteronem i plamiłam przez prawie trzy tygodnie. Brałam Duphaston i to pomogło mi uregulować cykle i kilka miesięcy później zajść w upragnioną ciążę(prezent)(prezent)(prezent) Nie masz się czym przejmować że Twoje cykle są nieregularne. Po porodzie hormony buzują ale z czasem wszystko powinno dojść do normy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.