Menu

Okularki

Dziewczyny w okularkach,gdzie nabyłyście swoje okularki,z jakim wydatkiem to się mniej więcej wiąże tzn. komputerowe badanie wzroku (już byłam badana przez okulistę,mam krótkowzroczność),szkła i oprawki.
Jakie szkła najlepiej kupić,jakie oprawki?
Oczywiście w rozsądnej cenie.(awve)(awve)

olenka78
 390  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie zdrowie oczy

Odpowiedzi

czekoladka22
ja córci kupowałam w tamtym roku to okularki kosztowały coś około 100zł no ale wiadomo dla dorosłych całkiem inaczej i jak nam robili badanie wzroku mówili nam gdzie można kupić te okularki
tlolek
te w których obecnie jestem kupiłam w vision expres- już nigdy więcej tam nie kupię, słaba jakość oprawek
poprzednie kupiłam w osiedlowym optyku do którego chodze już 20 lat.
Badanie 60zł a oprawki, robocizna i szkła z antyrefleksem 500zł ale to były najcudniejsze okulary jakie miałam (lekkie, bez oprawek tylko żyłkowe idealnie dopasowane do kształtu twarzy)
jeżeli masz te okulary mieć do stałego noszenia to radze zainwestować i kupić porządne oprawki
Ada3610
Zależy jaką masz wadę. Ja mam -6 i -6,5 za okulary płacę około 600-700 zł, razem z oprawkami. Szkła mam cieniowane i z refleksem.
Ostatnio kupiłam sobie okulary przeciwsłoneczne oprawka kosztowała 150 zł, a szkła 300zł.
lola86
Za badania płacił 80 zł ale miał przebadane dokładnie i zrobione wszystkie możliwe badania nawet wyszedł mu początek jaskry . Mąż kupował w wrześniu , oprawki 220 zł a szkła 120 zł za jedno ma cylindry anty refleks i coś tam jeszcze . Pierwszy raz ma plastikowe szkła bo ma bez oprawek tylko żyłkowe . Więc muszą być plastiki tak tłumaczyła pani optyk . Ale jest zadowolony , Wreszcie ma dobrze dobrane oprawki i nic go nie uwiera obciera .Bo tak miał wiecznie jakieś otarcia za uszami i nie bolą go oczy po całym dniu noszenie okularów . A cenowo to wychodzi różnie u nas są szkła od 30 zł za jedno a oprawki od 70 zł ale takie babcine opraweczki , to wszystko zależy co wybierzesz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.