Menu

Okulary – oszpecają czy dodają urody

Za czasów szkolnych okularnik nie był zbyt mile widziany... Okularnucy często niesłusznie byli nazywanie kujonami a jedno z drugim wcale nie szło w parze. Czy podobają wam się mężczyźni/kobiety (to do mężczyzn w naszej społeczności) w okularach?

natka18
 928  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

okulary

Odpowiedzi

Ju25lka
Sama do czytania noszę okulary, i nie lubię się z nich – natomiast mój maż mówi, że wyglądam seksownie – jak nauczycielka – to chyba taka męska fantazja.
paula80
Też mnie chyba czekają okulary... ale jak będzie konieczność ich noszenia to chyba zdecyduję się na szkła kontaktowe – nie wyobrażam sobie siebie w okularach, tak samo jak nie wyobrażam sobie mojego brata bez nich. One są jakby cześcią jego. Muszą być i już.
jolks28
Noszę okulary od dziecka i jestem do nich bardzo przyzwyczajona. Nie miałam z tego powodu kompleksów, ani nie przyjemności. Mój mąż to też „okularnik”. Moim zdaniem okulary ne odejmują atrakcyjności.
dudka
Sama nie wiem, ale jak tak analizuję to nie podobał mi się nigdy żaden chłopak w okularach... może podświadomie jakoś nie zwracalam na nich uwagi. Natomiast teraz jak patrzę na takich panów koło 40-stki w modnych okularach, lekko szpakowaci to moim zdaniem wygądają super przystojnie.
ojciec
Coś zapewne jest w tym co mówisz Julko:):) mam na myśli te fantazje. Ja uważam, że okulary (szczególnie dobrze dobrane) dodają niewątpliwie kobiecie uroku i tajemniczości. Intrygują i zachęcają do tego aby sprawdzić co tez właścicielka pod nimi ukrywa.
kasia13_archiwum
Moj maz nosi okulary i jest dla mnie w nich bardzo atrakcyjny. Tak inteligentnie wyglada... ;)
lola
Zależy, sa osoby, które źle wyglądają w okularach, ale wiele ludzi wręcz lepiej w nich wygląda niz bez nich.
Agula
Od jakiegoś czasu nosze okulary, niektórzy mówią, że wyglądam poważniej. Nawet mi się podobają, ale nie potrafię się do nich przyzwyczaić
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.