Menu

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Czy dzieci również powinny nosić okulary przeciwsłoneczne?

Ania
 3526  7

Odpowiedzi

hogata
Oczywiście, że powinny nosić. Oczy małych dzieci są tak samo narażone na negatywny wpływ promieni słonecznych jak nasze
Agula
Zgadzam się z Tobą. Oczka dzieci są równie wrażliwe na promienie słoneczne jak i dorosłych.
carla1978
Moja córka co prawda nie nosi może super okularków z filtrem. Nosi takie kupione w sklepie z zabawkami. One chyba słabo chronią oczy, dlatego w tym roku muszę się rozglądnąć za czymś lepszej jakości.
kosia
Najlepiej dziecięce okulary słoneczne kupować jednak u optyka i niech służą kilka lat. Takie ze sklepów z zabawkami czy nawet straganów z okularami nie zapewniają należytej ochrony. A jak już w dzieciństwie zepsują się oczka to problem niestety będzie ciągnął się już zawsze.
kasia13_archiwum
Moje obydwie dziewczynki nosza. @kosia ma racje, ze u optyka najlepiej kupowac. To sa wtedy takie okulary z prawdziwego zdarzenia, a nie zadne zabawki. I rzeczywiscie chronia dzieciece oczka.
ewwwaem
BŁĄD.
Dzis Pan w zakladzie optycznym powiedzial, e male dziecko (moje ma rok) NIE MOZE nosic okularow przeciwsl. CZAPKA Z DASKIEM wystarczy, z uwagi na to ze w poniejszym wieku moze sie narodzic straszny swiatlwstret i chcac dobrzezrobi sie maluchowi krzywde.

Oko malego diecka musi prywykac do tego ze jest czasami BARDO jasno, e swieci slonce, ackolwiek czapka chroni przed skrajnym wystawianiem na raące swiatlo.

Ponoc okulary mona nosic DOPIERO OKOLO 10 ROKU ZYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Julia60
W tym tygodniu byłam u okulity i pani doktor powiedziała to samo, dopóki oko dziecka rozwija się, a trwa to nawet do 14-ego roku życia to nie powinno nosić okularów przeciwsłonecznych.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.