Menu

Okulary słoneczne dla dzieci

Czy wasze dzieci noszą latem okulary słoneczne? Czy są to zwykłe okulary dostępne we wszystkich sklepach czy też kupujecie dzieciom specjalne okulary u optyka? Czy waszym zdaniem ochrona oczu przed promieniami słonecznymi u dziecka jest ważna? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 1342  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie ochrona oczu oczy okulary słoneczne

Odpowiedzi

xkasiulax
Moja jeszcze nie nosi okularów i jakoś na razie nie mam zamiaru jej zmuszać bo nie lubi,ale na próbę kupiłam okularki z bazarku :))))))) ;D
monique25
Mój chodzi chętnie ale w moich :O kupiliśmy mu własne ale nie chce nosić:/ , woli czapkę z daszkiem
daryjka87poznan
Moja nie lubi nosic okularow.
tymianek
Synek ma czapkę z daszkiem i to mu wystarczy. Nie kupię mu okularów, chyba, że będzie już dużą "młodzieżą". Wówczas kupię mu okulary u optyka - barwione na zamówienie. Oko lepiej sobie radzi ze słońcem bez okularów , niż z niewiadomego pochodzenia okularami stojakowymi czy z sieciówek, które mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku - jaskra, skrzydlik, czerniak oka.
korek221
Grześ ma kupione u optyka - nawet je lubi ,zwłaszcza jak mocno świeci słońce - ostatnio myślałam ,że padnę jak Go zobaczyłam oglądającego kreskówki w telewizji w brylkach - słońce Mu świeciło prosto w ekran i jak twierdził:"figę widział":))
KarolinaMaj
Zgadzam się z @tymianek. Również jestem zdania, że jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne to lepiej zainwestować w pewny sprzęt. Sama niedawno kupowałam, z tym że sobie na http://www.soczewki.kontaktowe.com/ . Przede wszystkim zwracam uwagę na filtry i polaryzację. Dziecku nie kupowałam nigdy takich okularów z niewiadomego pochodzenia, ponieważ tak jak Ty - uważam, że to może tylko zaszkodzić.
jagoda30
Zuzia nosi korekcyjne.Maciek czapkę z daszkiem,a ona kapelutek,chociaż czasami zakładają okulary - bardziej dla zabawy,mają kilka właśnie takich tanioszek ze sklepu,Lepsze kupię,jak im głowy przestaną rosnąć i zaczną szanować i pilnować swoich rzeczy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.