Menu

On i jego upodobania kulinarne

Ciekawi jesteśmy jakie upodobania kulinarne rządzą wśród mężczyzn. Jakbyście miały ugotować ulubione danie waszego męża/partnera co by to było?

Ania
 855  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

ulubione danie odżywianie

Odpowiedzi

alinagj1o2
Mój mąż zawsze je to co jest.Często sam gotuje jak jestem w pracy.Wiem że lubi pierogi z truskawkami ,ale czy to jego ulubione danie i czy takie ma to nie wiem.
Justyna14
Moj maz zje wszystko co ugotuje.Ale uwielbia bigos i buraczki zasmazane.To moze jesc caly czas.Z deserow to ciasta z masa i budyn czekoladowy.Jak dzieciaczek:-)
sque
Jako takiego dania ulubionego to nie ma ale uwielbia wszystko co jest zrobione z mięsem, czyli wszystko co mu ugotuję. No i musi być na ostro, ale to już sam sobie doprawia, bo my z córą jemy łagodniej.
sara7777
zdecydowanie ryba po grecku i zupa burakowa
myszka838383
Fasolka po bretońsku, kapuśniak, żur, rosół, grochówka. Zwykle zjada wszystko co ugotuję..ale woli zupy. Nie trawi natomiast obiadów na słodko ( racuchy, makaron z serem, pierogi z truskawkami itp)
Magdzik
Pierogi, barszczyk czerwony, żurek, grochówka. Zazwyczaj zjada to, co ugotuję, a pichcę głównie pod jego smak, żeby nie wybrzydzał:)
piasekpustyni
kanapki!!!
emiliab
Zupa ogórkowa i rosół, tego nigdy nie ma dość.
mamaMaksa
mój mężu jest mięsożerny pochłania wszystko co z miesem i na ostro
Majaaaaaa0000
Mój mężuś zje wszystko co mu ugotuje...A najbardziej lubi chińszczyznę zrobiona prze zemnie ...:D
sheryl
Mięso!!!
natuuusia19
najlepiej to pieczone mieso z zaiekanymi ziemniakami a do tego salata:) lubi tez bardzo ryby. w skrocie potrawy musza byc wyraziste w smaku:)
karolcia514
zdecydowanie pieczone mieso
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.