Menu

onanizm dzieciecy

chyba sie nie rozumimy trudno dac dziecku zajecie w srodku nocy bo wtedy sie onanizuje i to wlasnie w taki dziwny sposob poprzez zakladanie nogi na noge od 4 lat to chlopiec i to nie pic jak napisala jedna z pan tylko prawda prosze zeby napisal ktos kto wie jak powstrzymac umiejetnie mojego 11 letniego syna zeby nie robil tego codziennie

darwin
 1008  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie dziecko11

Odpowiedzi

StepByStep
A Ty mu w nocy pod kołdrę włazisz?? (krejzolka)(krejzolka)
Umiejętnie powstrzymać, piszesz hmmm... jedyna opcja to wziąć apaszkę, linkę czy tam inny bandaż i przywiązać mu nogi do rogów łóżka. Nic prostszego.

Kurcze... robi to przez sen, nieświadomie, teraz tym bardziej wchodzi w wiek dojrzewania i BĘDZIE to robił czy Ci się to podoba czy nie.
Nie rozumiem dlaczego z tego aż taki problem robisz. Zajmuje się sobą w nocy, nie przy ludziach, nikogo w ten sposób nie uraża. Wyluzuj... wyrośnie.
Magdzik
Jak wyżej...
Remedios
ja napisałam w poprzednim pytaniu co o tym myśle
Panterka
@Stepcia(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
beatka7623
Ja juz ci napisałam ze jeżeli specjaliści nic nie poradzili jak był młodszy to raczej my nic nie poradzimy Kozuchna w poprzednim pytaniu już wszystko napisała A poza tym syn już jest w takim wieku ze może być gorzej Chłopcy w wieku dojrzewania to robia notorycznie i jest to uznawane za normalny odruch Fakt że nadużywanie tej formy samozaspokojenia jest groźny dla późniejszych relacji męsko-damskich Ale uważam że gdy zacznie życie sexualne to mu minie Może będzie nadpobudliwy Jak większość mężczyzn Niektórym po prostu szybciej się to ujawnia ..
kaisaa4
hmm ... wydaje mi się że wyciągając intymne sprawy dziecka przed wieloma lekarzami - jak napisałaś wcześniej - może tylko pogłębić jego zachowania. kozucha napisała dużo na temat onanizmu dziecięcego. może po prosstu nie spędzacie z dzieckiem czasu, ma niedosyt emocjonalny, może za mało czuje od was miłości, nie okazujecie jej. jeszcze jak dzieje się to w nocy nie był tego świadomy a teraz mówiąc o tym przy nim pogłębisz w nim myśl że podniecenie co coś złego. zacznie życie seksualne i będzie mieć problemy ponieważ pierwsze co będzie myśl - to coś złego. mama z tym do lekarza chodziła. niestety więcej szkód możesz zrobić takim podejściem.
kaisaa4
niż coś dobrego. powinnaś przedstawić mu seksualność jak coś pięknego a nie coś co trzeba leczyć.
beatka7623
Również uważam jak @kaisaa4 ze latanie z tym po lekarzach może pogłębić problem No chyba że byłaś sama o poradę To co innego.. Jeżeli jednak chodziłaś z synem to może być źle ..A poza tym owoc zakazany bardziej smakuje..
flame123
Problm rozwiążesz w następujący sposób:
1. zajmij się innymi sprawami, niż szpiegowanie nastolatka w nocy (np. mężem);
2. zażyj ziołowe tabletki nasenne ewentualnie setkę wódki; zaśniesz jak dzidzia i tym samym dasz synowi święty spokój.

(smutna)
Remedios
flame (klaszcze)(kwiatek)(kwiatek)
flame123
moim zdaniem, to nie latanie po lekarzach może pogłębić problem, ale nadpobudliwi rodzice.

Może on sobie ylko tak te nogi trzyma założone?
flame123
poza tym mama może sama iść dolekarza po poradę; syn faktycznie mógłby czuć się zawsztydzony, jednak na pewno nie bardziej niż wtedy, kiedy ma świadomość tego, że jest obserwowany przez rodzica non stop
flame123
*zawstydzony miało być:)) ale mi się napisało(smiech)
Iwona1977
moze zasiegnij rady u seksuologa ... moja kolezanka miala taki sam problem z 4 letnim synem, problem ten rozwinal sie do tego stopnia ze robil to w przedszkolu tyle ze reka... trzy lata chodzila z dzieckiem do psychologa
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.