Menu

operacja ech

Drogie mamusie, w poprzedni poniedziałek miałam mieć zabieg wysunięcia szczęki, niestety okazało się że w tym terminie nie mogą go wykonać.
Kazano dzwonić właśnie w poniedziałek, w poniedziałek kazano zadzwonić dzisiaj, a dzisiaj mi uprzejmy chirurg powiedział by dowiadywać sie jutro. Ja już sama nie wiem czy oni po prostu nie mają miejsc w tym roku czy jak? Ale to by tak zbywali. Już sama nie wiem co o tym myśleć. I co robić. Najgorsye jest to, ze ja nie pozaatwiam pewnych zeczy w ostatniej chwili.Np marz nie dostanie wolnego jak wczesniej wyznacza mu kurs.

mala21
 538  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat szpital

Odpowiedzi

justii34
O nie Kochanie!Osobiście do ordynatora oddziału,bo będą Cię zbywać.I jasno i twardo..powiedz że chcesz uzyskać dzisiaj odpowiedz i nie dasz sie zbywac..uswiadom im co o tym myslisz i jak sie czujesz i nie wolno ciebie tak traktowac!bo zalatwisz to inaczej..daj do zrozumienia...Mnie tak z synem zbywano ale zrobilam porzadek i wiesz czekal na lapowke(zla) jednak mu uswiadomilam co moze dostac jedynie.....
(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek) trzymaj się...moze wcisneli kogos za kase na Twoje miejsce???
mala21
cinusia a co zazdrościsz mi mgr czy jak? Klawiatura mi się poprzestawiała i trochę trwało nim doszłam o co z nią biega. Po za tym mam dysortografię. Wiem to nie usprawiedliwia.Ale jak piszę szybko to często tak wychodzi
mala21
a chodziło mi o to co mogę zrobić by w końcu dowiedzieć się czy zabieg będzie możliwy w najbliższym czasie
mala21
ups miało być mąż
Beki
ciniusia (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
mala21
bo twoja wypowiedź jest z deczka dziwna, przecież ortografia nie jest taka najważniejsza. Ja się staram pisać poprawnie naprawdę, ale nie zawsze mi to wychodzi:)(kwiatek)
justii34
(smiech)(smiech)(smiech)
justii34
(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.