Menu

Operacje plastyczne

Co sądzicie o operacjach plastycznych?
Zastanawiam się, czy nie pomniejszyć sobie biustu (mam miseczkę "C").
Wasze rady może mi pomogą w podjęciu decyzji.

mirabelka
 673  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie plastyka biust operacja chirurgia

Odpowiedzi

justa
Wiesz co...nie wiem wsumie jaką masz budowę, ale wydaje mi się, że miseczka 'C' nie jest tak duża, by ją zmniejszać.. słyszałam, że kobiety zmniejszają z rozmiaru DD, E czy F ale nie C... Wstrzymaj sie - nie wiem co może CI przeszkadzać w tym rozmiarze??
mirabelka
Bolą mnie plecy. Lekarz mi powiedział, że ciężar piersi jest powodem. Pozatym źle się z nimi czuję. Miałam kiedyś miseczkę "A", po urodzeniu dziecka piersi pozostały tak duże :/
justa
Ból pleców to faktycznie poważna sprawa- ale rozmiar 'C' też wydaje mi się bardzo fajny..
sabina
Również uważam miseczkę "C" za odpowiednią. Jeśli jednak masz problemy zdrowotne związane z ciężarem piersi, to Cię rozumiem. Powinnaś jednak skonsultować to z drugim lekarzem. Może istnieją jakieś inne sposoby aby rozwiązać ten problem.
justa
Nie wiem, czy tej porady udzielił CI specjalista- odnośnie przyczyny bólu pleców- ale skonsultowałabym to z kimś jeszcze...
panidomu
Też mi się wydaje, że piersi w rozmiarze C nie mogą ważyć tyle by powodowały ból pleców!! W przeciwnym razie 80% kobiet by miało taki sam problem jak ty! Myślę że trafiłaś na jakiegoś felernego lekarza. Idź lepiej do neurologa i znajdź prawdziwą przyczynę bólu pleców. A piersi zostaw. Powaznie.
mirabelka
Dziękuję Wam za Wasze rady. Wydaję mi się, że kult lub moda na operacje plastyczne w Stanach niestety działają przyciągająco dla lekarzy. Nawet lekarze rodzinni kierują Cię do chirurgów plastycznych, lub mają dwa fakultety, aby zarobić na kobietach takich jak ja... które niestety są naiwne i wierzą im. Potrzebne mi były właśnie takie szczere zdania rodaczek.
kasia13_archiwum
Sorry, ja nie moge tego zrozumiec. Sama mam piersi w rozmiarze 75D i jestem super z nich zadowolona. Jestem szczupla i to nie wyglada zle. A miseczka C wydaje mi sie optymalna.
Na twoim miejscu poszukalabym rady innego (drugiego) lekarza. Bo ta opinia wydaje mi sie bezsensowna. Co ja mowie, po prostu glupia.
Jest tyle roznych przyczyn bolu plecow przeciez.
hogata
@kasia13 - faktycznie chyba twoja figura jest perfekcyjna z tego co piszesz. fajnie masz. :)
lusilla
Dziewczyno C to piersi marzenie! I na pewno nie tu jest problem Twojego bólu kręgosłupa. I nie rób nic czego potem będziesz żałować!
mirabelka
Dziękuję Wam. Pójdę do innego lekarza żeby znalazł inną przyczynę.
Ciesze się, że znalazłam ta stronę : )
kasia13_archiwum
Naja... Perfekcyjny nie jest nikt. Tak jak kazdy mam na pewno mnostwo wad. Tylko sie na nich nie skupiam (albo przynajmniej probuje).
Po prostu nie moge zrozumiec, jak przy miseczce C chce sie cos jeszcze zmniejszac.
mirabelka
W moim przypadku chodzi głównie o stan zdrowia. Uwierzylam lekarzowi, że jest to związane z wagą piersi. Na szczęście Wy mnie przekonałyście, że jest inaczej.
hogata
Aha to musiałam źle zrozumieć.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Pixelka
Czytam czytam i oczom nie wierzę... jak mogłaś w to uwierzyć?! To kobietom postury mojej babci (zresztą większość babć ma słuszne piersi) by się kręgosłupy musiały połamać! Sama noszę D i nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tego powodu! A tego specjalistę znachora co ci takich bzdur naopowiadał omijaj szerokim łukiem!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.