Menu

Opieka lekarska w ciąży

Czy podczas ciąży chodziłyście prywatnie do lekarza czy na kasę chorych? Czy darmowa opieka ginekologiczna jest waszym zdaniem godna polecenia? Czy lekarz jest dostępny w każdym momencie? Jakie macie doświadczenia z darmową opieką lekarską?

Ania
 1473  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie opieka ciąża lekarz

Odpowiedzi

Achcha
Chodziłam do lekarza na NFZ - nie zamierzam podwójnie płacić! Wybrałam dobrą ginekolog i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ewa0528
Nie mam doświadczenia z opieką ginekologiczną na NFZ chodze prywatnie ,nie znam żadnego dobrego ginekologa na NFZ
Nula139
Nigdy nie byłam u ginekologa na kasę chorych,zawsze prywatnie.
Panterka
Chodziłam do lekarza na NFZ, pod koniec ciąży strasznie żałowałam, że... odszedł z mojej przychodni:( To jest naprawdę dobry ginekolog, który teraz pracuje w szpitalu... przed odejściem, uprzedził mnie o tym i polecił swojego kolegę po fachu, na którego również nie mam powodów do narzekania... Jako, że to prywatna klinika, większość badań miałam prywatnych, ale ceny są przystępne, więc nie narzekałam:)
renata29
chodziłam prywatnie bo miałam bliżej:)
irekzboralski
zawsze chodzę do ginekologa prywatnie i z takiej opieki jestem bardzo zadowolona..lekarz dostępny o każdej porze dnia i w nocy,..
kasiulek212121
ja natomiast mieszkam w Holandii i tu takze opieka jest darmowa.Podobnie jak u @geodonna69 nie chodzi sie tu do ginekologa,lecz do poloznych.One sprawdzaja cisnienie,mozna posluchac bicia serduszka i poza tym nic,no ale to onne kontroluja czy wszystko jest ok,wydaja skierowania na usg i rozne badania krwi itp.Jest jeden nr tel,pod ktory mozna dzwonic w sytuacjach nadzwyczainych o kazdej porze dnia i nocy.Przy pierwszej ciazy bylam zadowolona i teraz jak narazie takze:)
beata87
Prawie każdy ginekolog z przychodni prowadzi swój gabinet lekarski także prywatnie, przynajmniej tak jest z moim ginem,

Wszystko zależy od samego lekarza, ja chodzę z NFZ po co mam przepłacać skoro jestem ubezpieczona ,opieka lekarska mi się należy za darmo ;)
bobasekm
Chodziłam do lekarzy na NFZ po poronieniach, zero opieki w szpitalu, chamskie teksty, a jak do jednego z nich poszłam prywatnie to był "do rany przyłóż". Później stwierdziłam, ze wolę dac "legalną" łapówkę, czyli iść prywatnie i mieć opiekę jak się należy. Przynajmniej w szpitalu jestem traktowana jak CZŁOWIEK i dlatego nie amierzam chodzić do gina na NFZ.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.