Menu

Opieka na dziecko

Wiecie co mnie zdziwiło? Rozmawiałam wczoraj z koleżanką, której córeczka była w szpitalu na zabiegu i zdzwiło mnie to, że na dziecko w szpitalu nie mozńa dostać opieki, bo ono tam ma opiekę 24 godziny na dobę! Czy to prawda? Jaką opiekę może mieć niespełna trzyletnie dziecko, które leży pod kroplówką i nawet nie ma dzwona przy łóżku żeby zadzwonić w razie czego a na sali leżą takie same maluchy? Mi się to w głowie nie mieści. Koleżance udało się trochę to obejść i wzięła opiekę na drugie dziecko, żeby z małą być w szpitalu.

panidomu
 1314  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

opieka szpital dziecko

Odpowiedzi

artanis
Serrio? Będę musiała poczytać, bo przyznam, że mnie zaintrygowałaś. Jeśli tak faktycznie jest - na swój sposób rozumiem logikę ze strony pracodawcy, ale z drugiej strony eh... takie maleństwo potrzebuje mamy non stop, zwłaszcza w obcym miejscu. Dobrze, że udało się jej to przynajmniej jakoś załatwić...
norbik
a ja byłam ze swoim 2 latkiem w szpitalu na zapalenie krtani i lekarka od razu pyta czy chcę zwol;nienie.dla nich to na rękę że mamy z dziećmi są24 na dobę,bo one tylko podają lekarstwa i można kawkę pić i plotkować.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.