Menu

Opieka nad dzieckiem

Czy będąc mamą małego dziecka wróciłaś do życia zawodowego i uprawiasz regularnie sport z koleżankami? Kto się zajmuje dzieckiem podczas gdy Ty pozwalasz sobie na chwile odpoczynku lub gdy jesteś w pracy? Czy Twoje dziecko w tym czasie przebywa w żłobku, u opiekunki a może u babci? Na jaką formę opieki się zdecydowałaś?

Ania
 1585  15

Odpowiedzi

misiak7
bede pierwsza do pracy nie wróciłam jeszcze i chyba tak szybko nie wrócę morze za rok? jeżdżę na rowerku ktory stoi w pokoju , gdy pozwalam sobie na chwile relaksu to moimi urwisami zajmuje się mąż ,
JUSTYLKA
..ja zostanę w domu aż do 3 urodzin synka o póżniej mały do przedszkola a ja powrót do pracy../mam nadzieję/!!!
ODYNIECKA
Wróciłam do pracy po macierzyńskim synkiem opiekują się mąż i na zmianę dziadkowie....
darzenka
ja tak samo mam jak Magic miałam być w domu z dzieckiem do 3 lat ale tez niedługo bo w czerwcu Wiktoria dostanie w prezencie rodzeństwo wiec mój urlopik sie przedłuży o kolejny czas. A potem zobaczymy co czas pokaże :)
moniczka
Ja też zostaje z małym w domu do 3 lat potem pójdzie do przedszkola a ja wróce do pracy mąż jak ma tylko wolne to zawsze zostaje z małym
Stokrotka26
Ja tez siedze w domku z maluszkami Majam ma dopiero 4 mies wiec pewnie wsiakne na dluzej....:)
malgosia
aAja wracam do pracy jak mała skończy 6 miesięcy:( - to już za miesiąc niestety. Cały czas zastanawiam się czy poprosić babcię o opiekę czy jednak poszukać nianię. I to i to ma swoje plusy i minusy. Trudna decyzja.
A na krótsze okazje to mała zostaje z mężem, lub moją siostrą lub moja mamą- zależy kto ma czas. Ale dość rzadko korzystam z tego trzeba przyznać.
Kayah
Ja wracam do pracy zaraz po macierzyńskim, czyli w czerwcu. Bardzo chętnie zostałabym w domu z Jakubem chociaż przez rok, ale niestety ze względu na finanse nie mogę sobie na to pozwolić. Kubusiem będą opiekować się moi rodzice lub teściowa.
Kiedy potrzebuję gdzieś wyskoczyć w ciągu dnia Jakubem zajmuje się moja mama. Co do sportu to nie uprawiałam go przed ciążą ale za to teraz powinnam się za niego wziąć. I jak tylko zrobi się cieplej wybieram się na basen, a wtedy tatuś będzie miał pole do popisu w opiece na synkiem :))
karolinkaxxx
Ja jak narazie siędzę w domciu ale Kevinek w lipcu będzie miał 3 latka więc idzie do przedszkola od września a moją roczną Kaye chce dać do żłobka bo niestety babcie obie pracują mąż też więc niemam innego wyjścia no a ja do pracy bo niestety sytuacja finansowa nas do tego zmusiła.
magdapolka
Ja wróciłam po macierzyńskim do pracy, aby jej nie stracić bo po wychowawczym to było by utrzymać posadę , która mam ale na poł etatu narazie. Wiec przez 3 dni dzieckiem zajmuje się babcia a przez 2 dni jestem ja z nim:).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.