Menu

Opieka nad dzieckiem

Gdy Twoje dziecko jest jeszcze małe potrzebuje ono ciągłej opieki. Nadchodzi jednak ten moment gdy musisz trochę "wydłużyć smycz" nawet gdy jest to dla Ciebie trudne. W jakim wieku zostawiłabyś dziecko same w domu?

Ania
 1335  10

Odpowiedzi

myszka838383
nie mam pojecia..Adaś ma dopiero 2 lata. wydaje mi się że duzo zależy od samego dziecka..jakie ono jest..czy jest rozważne..czy można mu zaufać. Wiadomo że dziecko to dziecko i nawet najbardziej grzecznemu może przyjść coś durnego do głowy. Każda matka zna swoje dziecko i bedzie wiedziała czy to odpowiednia chwila aby zostawić je samo w domu.
mammma
moja córka ma 2,5 roku i na chwilę nie można jej spuścić z oka.
myślę, że nie prędko to nastąpi...
Matina
Na chwilke i lecę z prędkościa światła np. wyrzucic śmieci. Za mała jeszcze 2 latka z kawałkiem ma.
aniula
no mi sie czasem zdarza zostawic...jak ide powiesic pranie przed dom do ogrodka, .....a tak to Kacper zostal kilka razy sam na 15 minut....jak musialam leciecbiegiem po cos do sklepu 200m dalej...ale nie lubie tego robic...
jola75
na chwile max 10min zostawiam czasem mojego 3 latka.
olupin
Moją Julkę zostawiam samą do dziesięciu minut. Ma 3 latka tłumaczę jej,ze idę wyrzucić śmieci lub do sklepu. Wychodzę tylko na chwilę jak mój 20 miesięczny syn śpi.
popi844
Moja niunia ma zaledwie 5 miesięcy a dla mnie to jest niewyobrażalne że ona kiedyś będzie samodzielna....Nie wiem jak to będzie
aniol
ja narazie o tym niemysle bo jest za mały na zostawanie samemu ma 2 latka ,wydaje sie rozumny jak na klatke wychodze zeby psa wypuscic jak np,pada i niemozemy wyjsc na spacer,wtedy siedzi na krzesle i czeka ,ale ja stoje w klatce a dzrzwi mam otwarte(parter)wiec wszystko kontroluje ,ale te 2 ,3 min.sa takie w pospiechu,a tak na dluzej to napewno bedzie zalezalo od dziecka bo jeszcze niewiem co z niego wyrosnie.ale jesli bedzie odpowiedzialny to tak na dluzej mysle ze wiek 8 ,9 lat jest ok.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.