Menu

Opieka nad dzieckiem

Komu, oprócz siebie, ufacie najbardziej w kwestii opieki nad dzieckiem? Czy najchętniej opiekę nad dzieckiem powierzacie partnerowi, mamie, teściowej, siostrze, a może jest to ktoś obcy - osoba pracująca jako niania? Czy często zostawiacie dziecko pod opieką kogoś czy też macie komfortową sytuację i możecie cały czas poświęcać dzieciom? Czy uważacie, że przebywanie z dzieckiem 24 godziny na dobę jest dobre? Podzielcie się swoim zdaniem na ten temat.

Ania
 1553  14

Odpowiedzi

Achcha
Przebywanie z dzieckiem 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu może lekko się mamie i dziecku "przejeść"(grins)(grins)(grins) Dlatego czasem wybywam choćby na chwilę zostawiając dzieci z tatą, babcią lub inna zaufaną osobą!
Nula139
Dzieci zostawiam tylko z mężem ale to dlatego że cała rodzinka zarówno moja jak i męża mieszka daleko,więc nie mam możliwości pozostawienia dzieci pod opieką babci czy siostry.
Myślę,że przebywanie 7 dni w tygodniu z dzieckiem przez 24 godziny nie jest idealnym rozwiązaniem.
monique25
zawsze mogę zostawić baby moim rodzicom :) oni często i chętnie zostają z małym .... oprócz tego mam kumpelę która chętnie zabiera mi małego jak mam coś do załatwienia w porannych godzinach ; mam tez fajna sąsiadkę która nigdy nie odmówi ....
Ja siedziałam pierwsze 7 miesięcy z synem jak karmiłam piersią 24 godz na dobę ; nie ;nie jest dobre ... nie wyobrażam sobie takiego życia ; było ciężko ...:(
agnieszka79
Ja zostawiam moje dziewczynki z ich tatą,moją mamą i z kuzynką,z innymi osobami nie chcą zostawać.
Magdzik
Zostawiam córę z mężem, albo z moją mamą, babcią,siostrą... Mała je uwielbia. Rodzina męża mieszka daleko, ale jak jedziemy do teściowej, to też Monia chętnie z nią zostaje. Za to ja mam obawy, jak już długo mnie nie ma poza domem:)
daryjka87poznan
Najbardziej wierze mojej mamie i to z nia Inez zostaje jak my z mezem musimy cos załatwic.
mamaMaksa
Często z męzem zostawiamy Maksa moim rodzicom zabierają go wszędzie niedawno wrócił z wakacji,oprócz dziadków z Maksem zostaje tez czasem moja kuzynka Maks jest jej chrześniakiem jeżdżą razem na plac zabaw albo wycieczki rowerowe,w sumie to od małego Maks z nimi zostawał wyrósł na pogodnego wesołego smyka nie wyobrażam sobie sytuscji bym przebywała z synkiem 24godz na dobę dziecko w koncu też ma dośc
izkalepszy
zostawiam z moją mamą,teściową lub siostrą...mam do nich pełne zaufanie
sque
pełne zaufanie mam tylko do cioci (która mieszka za ścianą, nie z nami, obok nas), do siostry i do obydwojga moich rodziców. No i oczywiście do taty małej. Rzadko ją zostawiam. Zdarza się to może raz, dwa razy góra w miesiącu i to tylko na 1-2 godzinki. Za bardzo do niej tęsknie jak jej dłuższą chwilę nie widzę.
Panterka
Ufam tylko mojej mamie... (no i mojemu M.:)) Julka raz w tygodniu jeździ do swojej babci, gdy my idziemy do pracy.. Czasami zostaje tam dzień i noc, a w tym tyg prawdopodobnie pojedzie na 2dni.. Mała bardzo lubi jeździć do dziadków:)
Renatka2019
Oczywiście na pierwszym miejscu jest mój P. Ale jak muszę coś załatwić to jedziemy razem więc zostawiam synka z moją siostrą którą Kacperek uwielbia albo z moją mamą. Zazdroszczę wam dziewczyny, ja zazwyczaj siedzę w domu 24 na dobę z synkiem. Czasem chciała bym choć na 2 godzinki się wyrwać.
mycha2706
Mimo,że uważam teściową za wiedźmę... wiem,że moje dzieci pod jej opieką będą bezpieczne. Moje rodzeństwo również by sobie poradziło,moze troche mniej brat,ale dzieci go uwielbiają wiec oprócz ubierania i przebierania doskonale sobie radzi:)
kukica
a nianie?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.