Menu

opieka nad rodzicami a wyjazd

Pytanko kieruje zwlaszcza do tych z Was, ktore wyjechaly na stale za granice, ale takze do pozostalych z prosba o nieocenianie, tylko wyrazenie opinii. Czy jak podejmowalyscie decyzje o wyjezdzie, bralyscie pod uwage to, co bedzie za kilka, nascie czy jeszcze wiecej lat pozniej w kwestii opieki nad waszymi rodzicami? Macie jakis plan rezerwowy w razie "w"?

jak w pytaniu

elinka
 621  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina opieka nad rodzicami wyjazd na stale

Odpowiedzi

beatka7623
No ja jestem w podobnej sytuacji i mam problem z babcią Niestety ja jej tylko na miejscu zostałam Nie mam warunków żeby się nią zająć Na razie ma opiekunkę i daje sobie jakoś radę a później nie wiem A co do mamy mam nadzieję że będę miała warunki i będę mogła jej pomóc
xkasiulax
Hmmm?! gdybym wyjechała,a chciałabym jechać daalekooo!!do siostry!!!!na pewno nie zostawiłabym rodziców !!o nieee!!!....wzięłabym ich ze sobą w razie ich kryzysu ,albo wróciła!!trudno!!!.....(awve) ...odpowiedź,''' w razie czego planuje powrot na stale''''za bardzo ich kocham,i nigdy bym ich nie zostawiła !!!!
renata29
Ja wprawdzie nie mieszkam za granicą ale mam rodziców na drugim końcu Polski a przejechać cały nasz kraj to nie jest tak prosto,czasem z zagranicy szybciej się tu dostać.Na razie to rodzice przyjeżdżają do nas ale czasem się zastanawiam jak to będzie kiedyś,nie rozmawialiśmy jeszcze o tym ale gdyby tylko chcieli wzięłabym ich do siebie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.