Menu

Opiekunka

Znalazłam fajna opiekunkę dla dziecka. naprawdę fajna dziewczyna po pedagogice dziecięcej, pełna pomysłów do zabaw, sympatyczna, mały zresztą zaraz uznał ją za kogoś "swojego" więc w zasadzie nie ma nad czym się zastanawiać, ale... no właśnie jest jedno ale. Ja będę zawozić synka do tej pani a ona ma pieska i tu się pojawiają wątpliwości. Widziałam tego pieska jest to przesympatyczny jamniczek i to do tego młody, ale jakoś mam obawy. Co myślicie?

nata
 658  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

pies dziecko opiekunka

Odpowiedzi

nata
Nie ma alergii ale że gdzieś go capnie no i sierść.. jakoś tak działa mi na wyobraźnie to że on bierze wszystko do buzi bawi się na podłodze a tam włosy psa.
alinagj1o2
Zawsze możesz porozmawiać z opiekunką o twoich wątpliwościach.Jeżeli ma porządek w domu to co się obawiasz, na pewno dziecku nic nie będzie przecież dużo osób ma i psa i dzieci.
mariola79
Moja mama ma psa i córcia przez pierwsze 2 latka ciągle przebywała w jego towarzystwie, kilka razy nawet sie zdarzyło, ze jedli jedno ciastko kazde ze swojej strony:) Szarpała go za uszy za ogon ciagle za nim czworakowała i piesek nic jej nie zrobił. A jak sie bawiła na podłodze to rozkładałam kocyk, zeby zabawki nie lezały na dywanie. Musisz tylko zobaczyc jak ten piesek zareaguje na towarzystwo Twojej dzidzi, no i oczywiscie czy był szczepiony. Lepiej dmuchac na zimne
Agula
no i nie wiadomo jak piec "reaguje" na dzieci...
nata
Jest łagodny bo to też szczeniak (6 miesięcy) i małego to najchętniej by zalizał no ale jak to szczenię w zabawie czasem może nie mieć wyczucia. Bo nie boję się żeby ze złości go ugryzł. Myślę, że pod tym względem będzie ok bardziej sierść, ale faktycznie macie rację powiem opiekunce, że bardzo prosze o zwrócenie uwagi na czystość. Dziękuję wam za odpowiedzi i słowa otuchy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.