Menu

opinie na temat wózka Komeko 2

witam, mam do Was pytanie zastanawiam sie nad zakupem wózka dla mojego dziecięcia i wizualnie i cenowo podoba mi sie Komeko 2 ale nigdzie nie mogę znależdz opinii na temat tego wozu, moze kóraś z Was ma ten wóżek, kazda opinia bedzie cenna.
http://allegro.pl/komeko-2-nowosc-nowy-model-super-cena-na-start-i1967372975.html

agasio
 3150  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Wychowanie dziecko

Odpowiedzi

Zana
strasznie mi się nie podoba ...
emikacpi
Nawet tak niska cena nie skusiła by mnie do zakupienia takiego wózka.
amalka
Powiem Ci tak- miałam coś podobnego (dostałam od siostry, po siostrzenicy) Atutem są koła- pokonasz wszystkie wertepy, drzewne konary, żwir itp... Do tego nie są skrętne- co dla mnie jest atutem bo po chodniku ze skrętnymi pochodzisz ale po nierównej powierzchni czy po lesie to męczarnia. Tylko absolutnie nie pompowane! Co druga moja koleżanka nań psioczyła.
Do kosza na zakupy cholernie ciężko się dostać gdy wózek jest w pozycji leżącej. Gondola to wbrew pozorom fajna sprawa bo maluszek może w niej wygodnie i bezpiecznie spać gdy odwiedza się znajomych + można używać go jako nosidła w sklepach gdzie nie można wejść z wózkiem. Buda faktycznie po pewnym czasie zaczyna opadać. Beznadziejny jest jako spacerówka bo brzdąc jest w pozycji ni to siedzącej ni leżącej i trzeba wozić ze sobą poduszkę, by dziecku podpierać plecki. TRAGEDIA! Gdy tylko Krzysio dobrze siedział- zainwestowaliśmy w porządną spacerówkę.

Ten wózek- jak każdy- ma plusy i minusy ale osobiście bym go nie kupiła.

Acha! W naszym beznadziejnie rozwiązany był problem osłony od deszczu. Trzeba było się napocić by to dziadostwo podpiąć.
renata29
Mam podobny tylko z pompowanymi kołami i na wieś ze śnieżną zimą jest super,pokona wszystkie zaspy,nawet z koszem pełnym zakupów nie jest wcale taki ciężki.Problem zaczyna się kiedy chcesz przełożyć rączkę na drugą stronę,do dziś pamiętam ile się namordowałam żeby tym dziadostwem skręcić,myślałam,że mi ręce z bólu odpadną.Jako typowa spacerówka absolutnie się nie sprawdza no i wizualnie to już raczej nie najnowocześniejszy design :) ja używam tylko dlatego,że mam po starszym synku ale na wiosnę przesiadamy się już w leciutką spacerówkę :)
agasio
(kwiatek) dzięi za opinie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.