Menu

Opłacony ginekolog do porodu

Czy opłacałyście "swojego" ginekologa żeby mieć pewność że będzie z Wami podczas porodu?Jaki koszt poniosłyście i na mogłyście liczyć dzięki temu?
Wiem że ważniejsza podczas porodu jest położna ale nie mogę skorzystać choć chciałam z takiej usługi bo zakazane jest to w naszym szpitalu i nie zgadzają się położne.

Justa29
 1044  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród

Odpowiedzi

Nicoletta
nikogo nie opłacałam i nikogo nie miałam i dobrze bo teraz już wiem,że tylko bym się bardziej denerwowała jak mówił by mi ktoś jak oddychać,co robić itp bo .. nie dawałam rady z bólu!
a twój lekarz (jesli nie jest lekarzem ze szpitala) nie bedzie mógł zrobić nic wiecej co położna (nie ma prawa do decydowania o postępowaniu porodu)
Basia1980
ja nie opłacałam lekarza ani położną, miałam cesarkę i przed w trakcie i po porodzie dobrze się mną zajęto i nie musiałam płacić za "opiekę"
monique25
u mnie przy porodzie lekarza nie był dopiero na szyciu po...
rozowa82
nie miałąm nikogo opłaconego, tez miałąm dwie połozne, świetne położne(kciuki) , lekarz był tylko w pogotowiu.... zajeto sie mną bardzo troskliwie takze było troche śmiechu
(smiech)(grins)
betty
200zł położnej, 500 lekarzowi... byłam po terminie i rodziłam u "mojego" ginekologa na dyzurze...
tlolek
ja miałam opłaconą położną a mój prowadzący i tak zawsze poświęcał mi 2razy więcej czasu podczas obchodu (i przychodził od tak)
a co do położnej to była tak świetna babeczka że gdyby mogła to rodziła by za mnie
Achcha
Nie!!!! Dobę po porodzie dałam położnym Merci i Cappucino Jacobsa z wdzięczności za dużą pomoc przy porodzie.
Kordelia
Nikogo nie opłacałam- ani lekarza, ani położnych(nigdy)(nigdy)
emiliab
Dla mnie opłacanie położnej czy lekarza żeby był przy porodzie jest korupcją. Po co płacić komuś dodatkowo za to co jest ich obowiązkiem i już dostają pieniądze za to w postaci co miesięcznej wypłaty. Jadąc do szpitala zawsze jest położna i lekarz.
miki1987
nie opłacalam!!!! a i tak sie mną zajeli superrrrrr:)
nie wiem może dlatego że był przy mnie mąż:)
Iwona1977
przy porodzie byly tylko dwie polozne i dwie stazystki bo rodzilam w szpitalu specjalistycznym, lekarz tylko mnie zszywal. Zreszta nie spotkalam sie zeby lekarz osobiscie odbieral porod,nikomu nic nie placilam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.