Menu

opłaty za przedszkole.

Posłałam dzisiaj do przedszkola jedno dziecko,drugie idzie na badania i już nie pójdzie.Ponieważ na podwieczorek będzie monte poprosiłam panią żeby deserek od Bartka którego nie ma dała temu drugiemu.Pani stwierdziła że tak nie można bo nie będzie go na liście obecności i będzie wyglądało że to one go zjadły.No niby tak,ale deserek jest już kupiony bo nie było zgłoszone że syna nie będzie,no to lepiej go wywalić niż dać dziecku?.Za posiłki odliczane jest i tak po trzech dniach obecności,płaci się opłatę stałą na miesiąc czy dziecko chodzi czy nie więc trochę się wkurzyłam!Co wy o tym sądzicie?

alinagj1o2
 801  11

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Dlatego u nas trzeba z samego rana dzwonic, jezeli dziecko nie przyjdzie. Najpozniej do 9.15. Dzieki temu wiedza, ile porcji maja zamowic.
A wybierajac sie na badania to w sumie wiem, ze dziecko nie pojdzie, wiec dzwonie.
kasia13_archiwum
U nas placi sie oplate stala i nikt nie odlicza, nawet jezeli dziecko 2/3 m-ca nie bylo w przedszkolu.
lara1982
w przedszkolu córki odliczana jest dzienna stawka za wyżywienie w razie jej nieobecności
itaka
Witaj... u nas zakupy są robione dopiero po sprawdzeniu obecności czy dziecko jest czy go nie ma... W razie nieobecności dziecka sa robione odpisy a takie rzeczy jka owoce, jogurty cistka nie sa kupowane w tych dniach :)
misiak7
u nas odliczają jak dziecko nie przyjdzie do przedszkola stawkę żywieniową póżniej się płaci mniej w następnym miesiącu
krasna1
u nas było liczenie dziecka na śniadaniu i na koniec miesiąca odliczali nieobecności-raczej nie było z tym problemów
magdatomczyk
niestety niektórzy nie wiedza a pisza!!!!głupoty w dodatku!nikt do domu niczego nie bierze ani nie wpycha tego we własny tyłek!troche mnie te wypowiedzi wkurzyły!rodzic chcac miec odliczona stawke zywieniowa w dniu nieobecnosci dziecka zobowiazany jest to zglosic i moze to zrobic np.rano telefonicznie(np.gdy dziecko zachorowalo),wowczas odliczenie bedzie napewno.
ODYNIECKA
Dlaczego trzeba zgłaszać, że dziecka nia będzie. Przecież jak nie przyjdzie do śniadania a nie jest zgłoszone, że się spóźni to wiadomo, że go nie ma? Dziecko, które ma obecność a musi wyjść wcześniej dostaje posiłki do domu chyba, że rodzic mówi, że dziękuje. To co zostaje dostają dzieci, które siedzą w przedszkolu bardzo długo i są głodne. Nawet po obiad rodzic może przyjść później i zabrać do domu, przecież płaci za to niemałe pieniądze.
alinagj1o2
magdatomczyk tu gdzie chodzą moje dzieci stawka żywieniowa odliczana jest dopiero po trzech dniach nieobecności,piszesz że jak się zgłosi odliczone będzie na pewno,u nas tego nie ma .I właśnie to mnie denerwuje.Dam ci przykład.Będą ferie moje dzieci wyjeżdżają,po trzech dniach zaczną odliczać mi stawką,mam nie odliczane 6 dni bo mam dwójkę dzieci,mimo że wcześniej to zgłosiłam.No i jak się nie denerwować.
ODYNIECKA
Rada Rodziców ma wplyw na wszystko a na pewno na wiele w przedszkolu. Może Rada Rodziców powinna złożyź wniosek o zmianę zapisu w odpowiednich dokumentach np. Statut lub Regulamin Przedszkola. Życzę Powodzenia w walce z absurdami ja też pracuję w przedszkolu ale u mnie jest normalnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.